Фанати «Севільї» вимагають у Емері дати шанс Коноплянці

Світовий футбол 18 Жовтня, 20:58 2783
Фанати «Севільї» вимагають у Емері дати шанс Коноплянці
Севільське видання Estadio Deportivo провело серед своїх читачів опитування: Чи вважаєте ви, що Коноплянка повинен отримати більше ігрового часу?

Відзначимо, що на думку андалусійської преси, наставник «Севільї» Унаї Емері повинен дати Коноплянці шанс бодай раз зіграти в основному складі у матчі Прімери. Тамтешні ЗМІ, і зокрема Estadio Deportivo, вважають українця суперзіркою і поки що просто не розуміють, чому баскський фахівець так йому не довіряє.

Отож, за підсумками опитування журналісти Estadio Deportivo обрали три найкращі коментарі, які найповніше характеризують нинішнє становище Коноплянки в «Севільї». Фанати «рохібланкос» вважають, що український вінгер потребує більше ігрового часу, щоб продемонструвати усі свої можливості на повну силу, а також називають Коноплянку надважливим гравцем для «Севільї», «якій зараз необхідні його магія та креатив».

Нагадаємо, що у матчі 8 туру Прімери проти «Ейбара» Коноплянка з'явився на полі на 55-й хвилині, однак не зумів допомогти своїй команді вирвати перемогу.