Вадим Євтушенко: «Задоволений, що хлопці відіграли на хорошому рівні»

Динамо Київ 18 Жовтня, 22:43 700
Вадим Євтушенко: «Задоволений, що хлопці відіграли на хорошому рівні»
Наставник «Динамо-2» Вадим Євтушенко підвів підсумок нічийного поєдинку з комсомольською командою «Гірник-Спорт» (0:0).

- Вважаю, сьогодні була дуже якісна гра з обох сторін, команди показали футбол досить високої якості. У Комсомольську хороше поле, яке дозволяє грати в хороший футбол. Обидві команди доклали максимум зусиль, щоб перемогти. Вважаю, ми сьогодні зіграли дуже якісно у захисті. Після того, як у двох останніх іграх ми напропускали неприємних голів, цілий тиждень працювали над усуненням помилок. Сьогодні у мене немає претензій до хлопців по самовідданості, самовіддачі, хоча ми грали проти дуже фізично сильної команди, швидкісної, яка знаходиться в прекрасній формі, яка виграла останні чотири матчі поспіль. У разі перемоги сьогодні вони могли обійти і нас, тому ми серйозно налаштовувалися на те, щоб виїхати звідси з очками. Ми створили більш якісні моменти, ніж суперник. Зокрема, у нас було дві стовідсоткові можливості. На жаль, ми не забиваємо – це наша хвороба. В цілому, я дуже задоволений тим, як хлопці сьогодні відіграли: емоційно, та й взагалі, на хорошому рівні.

- Порівняно з минулим матчем, у вас в складі було три зміни. Вони стосувалися гравців, про яких ви згадували на минулій прес-конференції?

- Насамперед, ми виходили з нашого сьогоднішнього суперника. Враховуючи його сильні сторони, ми сьогодні і перевели деяких гравців в лінію півзахисту, зокрема, Олега Маїка, який сьогодні зіграв дуже добре, на 100% виконавши установку. Також дуже непогано зіграв Бадрі Акубардія на фланзі. Удод намагався діяти якісно, боровся, чіплявся, давав нам можливість виходити в атаки, але він ще молодий хлопець, потрібно рости. Так що замінами я задоволений. Та й, загалом, похвалив хлопців: сьогодні була одна з наших кращих ігор. І суперник був гідний, і ми діяли дуже добре.

- У минулому матчі на невластивій для себе позиції починав Трубочкін, на цей раз – Маїк. Ви шукайте оптимальні варіанти?

- Трубочкіна ми пробували в опорній зоні, сьогодні туди повернувся Цибульник – Саша відіграв так, як потрібно, якщо він буде так грати і далі, мене це влаштовує.

- З чим пов'язана зворотна заміна Жикола?

- З тим, що молодим хлопцям, які прийшли до нас з молодіжного складу, ще трохи фізично важкувато. Не те, щоб Діма випадав, просто було видно, що він трохи не встигав, задихнувся, звідси з'явилися помилки технічного характеру. Тому ми випустили більш досвідченого футболіста. З виходом Суареса ми досить впевнено провели кінцівку гри.