Олег Лужний веде переговори про продаж «Говерли»

Футбол України 19 Жовтня, 12:48 3064
Олег Лужний веде переговори про продаж «Говерли»
Ужгородський клуб може отримати нового інвестора та переїхати до Львова.

У «Говерли» може з'явитися новий господар. За інформацією MatchDay, керівництво ужгородців веде переговори із зарубіжними покупцями про можливий продаж клубу. Якщо у «Говерли» з'явиться новий інвестор, то клуб, швидше за все, переїде до Львова. У переговорах бере участь легендарний український футболіст і тренер Олег Лужний (з боку нових потенційних покупців).

Закордонні інвестори розглядали варіант з придбанням львівських «Карпат» і навіть вступали в переговори з президентом клубу Петром Димінським, але до спільного знаменника не прийшли.

За даними MatchDay, керівництво «Говерли» готові продати клуб за кілька мільйонів доларів, проте на нових інвесторів ляжуть зобов'язання з погашення боргів перед колишніми футболістами і тренерами команди.

Відзначимо, що про фінансові проблеми ужгородців давно відомо. У клубу існує значна заборгованість перед гравцями і тренерським штабом, а зовсім недавно стало відомо, що Палата з вирішення суперечок ФІФА покарала «Говерлу» забороною на трансфери на два майбутніх трансферних вікна за розірвання контракту без поважної причини в захищений період з румунським нападаючим Маріусом Нікулае. До того ж, як повідомлялося, раніше клуб без поважної причини розірвав угоди з Разваном Кочішем, Армоні Іканде і Дам'єном Ле Таллеком.

«У ЗМІ прозвучала не зовсім коректна інформація. Так, у листі дійсно є пункт про закриття для «Говерли» трансферних вікон, - коментував це рішення віце-президент ужгородського клубу Олександр Шуфрич. - Але ця санкція, можна сказати, має більше тимчасовий характер. Якщо нам вдасться знайти спільну мову з Нікулае, то ці санкції застосовані не будуть. Що стосується інших футболістів, то у всіх із них є рішення з адекватними сумами договору, з ними ведуться переговори, що стосуються прострочення виплати цих заборгованостей. Протягом останніх важких років ми ліквідували дуже багато заборгованостей, у тому числі і за рішенням ФІФА».