Сергій Шебек: «Суддя порахував, що Ярмоленко діяв навмисно»

Динамо Київ 29 Жовтня, 20:51 933
Сергій Шебек: «Суддя порахував, що Ярмоленко діяв навмисно»
Один з ветеранів українського суддівського корпусу Сергій Шебек оцінив суддівство недавнього матчу 14-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і маріупольським «Іллічівцем» (1:0).
 
- Тут арбітру належало розібратися - навмисно Ярмоленко наступив на Ємельянова чи випадково. Чи була у Андрія можливість перестрибнути Романа, коли той підкотився? Я не побачив у діях динамівця бажання піти убік або прибрати хоч одну ногу. Суддя порахував, що Ярмоленко діяв навмисно. Рішення Труханова потрібно підтримати.
 
Пенальті був. Особливо з урахуванням, що ми не можемо оскаржувати щиросердного зізнання гравця, який порушив правила. Худжамов сказав, що пенальті стовідсотковий і попросив експертів навіть не напружуватися розмовами і не забирати свого часу. Думаю, не признач Труханов цього одинадцятиметрового, його ніхто б не зрозумів. Для мене питання полягає в єдиному: на яку картку заслуговував Худжамов? Згоден з суддею - це попередження. Гусєв йшов убік кутового прапора, Худжамова встигали підстрахувати захисники. Все справедливо, - цитує Шебека ua-football.com.