Андрій Ярмоленко: «У «Шахтаря» ще візьмемо реванш, а зараз зі спокійною головою готуємося до «Челсі»

Динамо Київ 19 Жовтня, 19:44 4229
Андрій Ярмоленко: «У «Шахтаря» ще візьмемо реванш, а зараз зі спокійною головою готуємося до «Челсі»
Вінгер київського «Динамо» напередодні поєдинку із «Челсі» розповів про настрій у команді після невдалого результату з «Шахтарем», а також прокоментував слова Жозе Моуріньо про себе.

- Андрію, як настрій після останньої невдалої гри з «Шахтарем»?

- Настрій не надто хороший. Не тільки у мене, а й у всіх хлопців. Програвати принциповому супернику на своєму полі - не найприємніше. Але головне зараз - перемкнутися від гри з «Шахтарем» на Лігу чемпіонів. У нас ще буде зустріч з гірниками в чемпіонаті, і я впевнений, що ми візьмемо реванш. Ми вже розібралися, чому так сталося. А зараз зі спокійною головою готуємося до завтрашньої гри з «Челсі».

- Моуріньо сказав на прес-конференції, що приїжджав на матч Україна - Іспанія не для того, щоб спостерігати не за вами. Чи буде для вас завтра підвищеною мотивацією те, що тренер «Челсі» не зацікавлений у ваших послугах?

- Не зацікавлений - так не зацікавлений. Я граю в хорошій команді, яка є чемпіоном України. Якщо Сергій Станіславович довірить мені завтра місце у складі, буду віддавати на полі всі сили. Головне - вийти і здобути три очки.