«Динамо» – «Челсі»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 20 Жовтня, 21:00 14288
«Динамо» – «Челсі»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн-трансляція 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та лондонським «Челсі».

Динамо: Шовковський, Сілва, Драгович, Віда, Хачеріді, Сидорчук, Рибалка, Гонсалес, Буяльський, Ярмоленко, Кравець.

Лава запасних: Рибка, Антунеш, Велозу, Петрович, Гармаш, Гусєв, Мораєс.

Челсі: Бегович, Зума, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас, Рамірес, Азар, Матіч, Вілліан, Дієго Коста.

Лава запасних: Блекмен, Баба, Оскар, Мікел, Траоре, Кенеді, Фалькао.

Онлайн-трансляція доступна за даним посиланням.

5 хвилин до початку матчу. Текстову трансляцію для вас проведе Биховець Олександр.

Команди виходять на поле, лунає гімн Ліги Чемпіонів.

1. Матч розпочався! З Богом, кияни. Тільки перемога!

2. Дуже активно пресингують гості, наші втрачають м'яч.

3. Перші хвилини пройшли у боротьбі, команди по-черзі втрачають м'яч.

4. Ось і перший фол, Матіч фолить проти Ярмоленка.

5. Шовковський і Драговіч не порозумілись і м'яч переходить до гравців Челсі.

6. Віда проривався по флангу, але його простріл вийшов дуже невдалим і Вілліан заволодів м'ячем.

7. Азар віддавав гостру розрізну передачу на Косту, але Хачеріді перехоплює м'яч.

8. А ось і перший удар. Фабрегас пробив з-за меж штрафного, але Шовковсьский намертво забирає круглого.

9. Кравець у центрі поля фолить проти Раміреса, не згодний Артем з рішенням Скоміни, але рефері рішення не змінить.

10. Вілліан пробив метрів з 25, СаШо знову на місці.

11. Ярмоленка збили біля штрафного Челсі, арбітр не зупинив гру, після цього Рибалка пробив, але прямо до рук Беговіча.

11. Ой як гостро було. Азар накрутив оборону киян і пробив, м'яч влучив у стійку воріт. Дуже близькі були гості до голу.

12. Фабрегас подавав зі штрафного, м'яч летів на Косту, але в останній момент Віда вибиває головою ігровий снаряд.

13. Гонсалес скинув під удар Буяльскому і Віталій пробив метрів з 17, але удар вийшов досить кволим і Беговіч спокійно забирає м'яч.

14. Азар отримав передачу у відрив, але Шовковський прочитав ситуацію і встиг забрати м'яч.

15. Рамірес грубо фолить проти Рибалки, Сергій тримається за обличчя. Буде штрафний для Динамо.

16. Ярмоленко намагався накрутити Аспілікуету, але іспанець на фінти Андрія не купився і завадив йому подати, буде від воріт.

17. Фабрегаса збили у штрафному, здалося, що був фол, але Скоміна пенальті не дає.

18. Правий фланг Динамо поки що дає багато свободи гостям, Азара і Фабрегаса треба жорсткіше зустрічати.

19. Фол проти Азара, буде штрафний метрів з 35.

20. Фууух, Віллан закрутив м'яч з штрафного, ніхто його не дістав і той в міліметрах від стійки пролетів.

21. Матіч пів-поля пройшов, обіграв всю оборону і уже в штрафному пробивав, але повз ворота. З такою обороною у нас буде багато проблем...

22. За пару хвилин гравці Челсі могли вже двічі забивати.

23. Хачеріді фолить у центрі поля проти Кости. Гарячий прийом від Жені))

24. Трішки наші збили ритм гри гостей, але треба і собі думати варіанти в атаці.

25. Фолить Рибалка проти Матіча, Кехілл виконає штрафний удар.

26. Ярмоленко тепер фолить у центрі поля, багато дрібних фолів у нас.

27. Ось момент! Віда проштовхнув м'яч на Буяльского, Віталій пробив метрів з 20, але після рикошету м'яч пролетів над поперечкою, зовсім поряд.

28. Кутовий нічого гострого не приніс.

29. Трішки впевненіше наші заграли, більше контролюють м'яч вже.

30. Кутовий для киян з правого флангу. Ярмоленко буде подавати.

31. Відбились гості, наші знову з м'ячем.

32. Ярмоленко в обороні відпрацював і відвів загрозу, але не надовго, буде кутовий для Челсі.

33. Вілліан подав, однак ніхто м'яч не дістав, буде удар від воріт.

34. Азар подавав зліва, але там Віда, який переводить м'яч на кутовий.

35. Удар метрів з 12-13 головою, м'яч летів прямо у верхній кут, але Шовковьский спокійно забирає його до рук.

36. Даніло проривався по флангу, мав гарну нагоду для прострілу, але його передача на Кравця дуже неточною вийшла.

37. Сидорчук фолить на чужій половині поля.

38. Гонсалес не за правилами зупинив Вілліана, лежить бразилець на газоні, невелика пауза у нас.

39. Контролює Динамо м'яч на підступах до штрафного Челсі, але невдала передача Рибалки все псує.

40. 5 хвилин до перерви, рівна гра у нас зараз.

41. Приємно відзначити той факт, що Хачеріді на всі 100% накрив Косту, якого ми не бачили майже.

42. Непогано наші діють у відборі, досить агресивно заважають супернику розвинути свою атаку.

43. Рамірес фолить у центрі поля, Віда біля м'яча.

44. Кравець боровся на бровці з Аспілікуетою, і програв цю дуєль, м'яч у Челсі буде.

45. Сидорчука треба міняти, загальмував Сергій майже всі атаки у першому таймі, дуже нервує.

Перерва у нас. Відпочиваємо.

46. Другий там розпочався. Рахунок після перших 45 хвилин не відкрито.

47. І відразу дуже гострий штрафний. Рибалка збив Вілліана в 20-и метрах від воріт.

48. Я думаю зараз серце ледь не зупинилось у фанатів Динамо. Удар Вілліана був майже ідеальний, але поперечина рятує киян, СаШо лише дивився за м'ячем.

49. Активно гості розпочали другий тайм, важливо зараз стримати цей стартовий штурм.

50. Замін у перерві не було, команди грають в тих же складах, що і у першому таймі.

51. Даніло віддав невдалу передачу з флангу, буде удар від воріт.

52. Офсайд у Дієго Кости.

53. Віда намагався обігнати Зуму, але захисник Челсі швидший.

54. Шовковський вкотре рятує, на цей раз Фабрегас пробивав.

55. Сидорчук симулював, ще й рукою зіграв, міг і жовту отримати Сергій.

56. Челсі в захисті грає дуже надійно, майже не дає простору нашим лідерам.

57. Террі фолить проти Кравця. Розіграли швидко наші штрафний.

58. Розминається Гармаш, пора змінювати Сидорчука, але побачимо, що вирішить Ребров.

59. Ой, як же зараз оборону нашу одним пасом розірвав Сеск, Вілліан пробивав метрів з 15, але наші захисники блокують, буде кутовий.

60. Хачеріді на другому поверсі виграв боротьбу і розрядив обстанову.

61. Буяльский фолить проти Азара, до воріт метрів 40.

62. Який момент, втікали в контратаку кияни, Ярмоленко віддав на Дерліса, а той з гострого кута пробивав, але Беговіч парирує. А чому ж пас не віддати??

63. Ще один кутовий подали кияни, але Беговіч кулаком вибиває м'яч в аут.

64. Два кутових за одну атаку подавали господарі, але гостроти вони не принесли.

65. Віда послизнувся і ледь не привіз атаку, однак встиг піднятися і перехопити м'яч.

66. Жовта для Буяльского, грубо фолить проти Фабрегаса Віталій.

67. Гонсалес упав у штрафному, але фолу не було.

68. А тепер Зума отримує жовту за фол на Віді.

69. Гонсалес заробив штрафний, знову Зума порушує.

70. Погана подача від Ярмоленка, гості відбились, а ось атака другим темпом закінчилась ударом Віди метрів з 15, але дуже високо м'яч полетів.

71. Сидорчук помилився, Рамірес обікрав його вкотре вже.

72. Матіч і Аспілікуета вдвох змогли зупинити Ярмоленка, який проривався по правому фланзі.

73. Кияни набагато краще провели останні хвилин 15, що не може не тішити, але треба моменти, яких немає.

74. Тим часом Оскар уже готовий до виходу на поле, зараз побачимо кого змінить бразилець.

75. Фабрегас йде з поля, заміна за позицією.

76. Хачеріді перестрибнув Азара і вибив м'яч в аут.

77. Зума фолить проти Гонсалеса, який прибіг відпрацювати в обороні.

78. Оскар фолить против Буяльского в центрі поля.

79. Мораєс виходить на поле, а йде відпочивати Кравець.

80. Гонсалес пробив з-за меж штрафного, але прямо в руки Беговічу.

81. Рибалка дуже непогано захищався проти Оскара, не дозволивши себе обіграти, але м'яч поки що залишається у гостей.

82. Матіча збив Ярмоленко, дуже гострий штрафний для Челсі.

83. Заміна у нас. Буяльский йде з поля, а виходить Гармаш.

84. Офсайд у Джона Террі.

85. Гармаш фолить проти Азара в центрі поля.

86. Хачеріді король просто, виграє другий поверх у Кости і скидує головю на Шовковського.

87. Кутовий для Челсі з правого флангу.

88. Віда заробив кутовий.

89. Ой як гостро було, Сидорчук робив простріл, там був Мораєс, але Беговіч зміг забрати м'яч до рук.

90. Ще один кутовий для нас, Ярмоленко подав, але Челсі вибиває м'яч куди подалі.

90+1. Дві хвилини додає Скоміна.

90+2. На останній хвилині Челсі заробляє гострий штрафний.

ВСЕ! 0-0 у нас. Гра була рівна, і рахунок більш ніж закономірний. Всім дякую за увагу, текстову трансляцію для Вас провів Биховець Олександр, дякую за увагу і нехай щастить!)