«Динамо» - «Челсі» 0:0. Гідна нічия

Динамо Київ 20 Жовтня, 23:37 1838
«Динамо» - «Челсі» 0:0. Гідна нічия  | 19-27
Київське «Динамо» грає внічию з «Челсі» у 3-у турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Початок гри видався досить насиченим. Перший удар по воротах завдали гості, з яким впорався Шовковський. На 10-ій хвилині «Челсі» ледь не повів в рахунку. Азар пробивав у дальній кут, киян врятувала поперечка. Були відповіді і у динамівців, намагалися відкрити рахунок Рибалка та Буяльський, їх удари парирував Бегович. На екваторі першого тайму «Динамо» перевело гру на частину поля «Челсі». Такий варіант десь влаштовував наших суперників, які намагалися підловити киян на контратаках та мали досить гострі моменти. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм «Челсі» почало з тиску на киян. Рибалка збив на підступах до штрафної Вілліана, арбітр призначив штрафний. Від чудового удару Вілліана знов врятувала поперечка. Потім Фабрегас спробував на міцність Олександра Шовковського, але не так просто переграти досвідченого динамівця. Господарям не вдавалось швидко виходити з оборони в атаку, опоненти встигали повертатися на захист своїх воріт. На 62-ій хвилині Ярмоленко зміг розігнати контратаку: вийшовши вперед, Андрій відпасував на Гонсалеса, який вирішив пробивати по воротах, але Бегович з цим ударом впорався. На останніх хвилинах зустрічі «біло-сині» постійно нагнітали біля воріт «Челсі», на жаль, забити так і не змогли. Гра завершилася безгольовою нічиєю.

Після 3-х турів «біло-сині» опустилися на друге місце в групі; обігравши «Маккабі», першу сходинку посіло «Порту»; «Челсі» поки лишається на третьому.

Ліга чемпіонів. 3 тур. «Динамо» – «Челсі». 0:0

Попередження: Буяльський, 65 – Зума, 67

Склади команд

Динамо: Шовковський, Сілва, Драгович, Віда, Хачеріді, Сидорчук, Рибалка, Гонсалес, Буяльський (Гармаш, 83), Ярмоленко, Кравець (Мораєс, 78).

Запас: Рибка, Антунеш, Велозу, Петрович, Гармаш, Гусєв, Мораєс.

Челсі: Бегович, Зума, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас (Оскар, 75), Рамірес, Азар, Матіч, Вілліан, Дієго Коста.

Запас: Блекмен, Баба, Оскар, Мікел, Траоре, Кенеді, Фалькао.