​Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 21 Жовтня, 01:29 2207
​Флеш-коментар Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров поділився своїми думками щодо гри з «Челсі» та майбутніх протистоянь в Лізі чемпіонів.

- Хотілося б більшого, хлопці налаштовувались на перемогу. Обидва тайми намагалися грати першим номером проти цієї команди. Це чемпіони Англії, ті футболісти, які там зібрані – справжні зірки, не дивлячись на те, на якому місці вони зараз в Прем’єр-лізі. Хлопці старалися, заслуговували на це очко, хоча могли досягти і більшого. Я думаю, вони виглядали гідно.

- Що скажете про перший тайм?

- Повторюся, треба враховувати, проти кого ми граємо. Не дивлячись на турнірне становище, «Челсі» - це дійсно команда з ім’ям. Виходячи на поле, кожен футболіст підсвідомо тримав це. Я радий, що у другому таймі вони відчули, що цю команду можна перегравати, що можна грати на рівних, що вони й продемонстрували.

- Багато перед матчем казали про Рибалку та протистояння Хачеріді з Костою. Що Вас мучило найбільше?

- Можна казати про Косту, про всіх футболістів атакуючої ланки «Челсі». Вони всі грають на провідних ролях у своїх збірних. Казали хлопцям, щоб дограли цю гру в повних складах бо кожен гравець для нас важливий. Я радий, що вони не те що прислухались, а самі зрозуміли, що це важливо. Всі на полі терпіли до кінця. Як би хто не провокував… І Дієго Коста, і Євген Хачеріді вели чоловічу боротьбу, жодних претензій нема.

- Поява Буяльського у стартовому складі та відсутність Гармаша. Коли приймали рішення на що спирались?

- В першу чергу, як і з «Шахтарем», з «Челсі» важливо було не втрачати м’ячі в центрі та не отримувати контратаки. Це, на жаль, у Дениса було в минулому поєдинку. Якби це було сьогодні, то ця команда добре би використала ці моменти. Буяльський забиває «Порту», «Генгаму», «Ворсклі», «Сталі», він не тільки забиває, але й допомагає команді. Я радий, що на ці позиції в нас хороша конкуренція і здорова. Буяльський своєю грою доводить, що гідний місця в основному складі. Сьогодні він був одним з кращих.

- Для такої гри це не ризик випускати Буяльського?

- Минулого сезону в нас виходив в Лізі Європи Чумак і грав досить гідно. Я не роблю висновки за зростом, за очима, а за тим, як він працює на тренуваннях, як підходить до структури гри, як відпрацьовує в обороні і атаці. Віталік заслужив на тренуваннях.

- Що казали в роздягальні?

- Сказали, що пройшов перший тайм і ви вже бачите, що з цією командою можна грати. Підправили деякі помилки. Хлопці самі відчули наприкінці першого тайму, що з ними можна грати, атакувати та не боятися контролювати м’яч. Я проходив та побачив контроль м’яча 57%, думаю у другому було ще більше. Це було важливо відібрати м’яч у «Челсі» та контролювати гру.

- Коли м’яч у поперечину влучив у другому таймі, що Ви відчули?

- Я відразу бачив, що він у поперечку летить (посміхається).

- Чим поясните нестабільність Гонсалеса в двох таймах?

- Я не вважаю, що він випав з гри. У другому таймі, мабуть, трохи втомилося «Челсі», вони дали нам зони, простір, куди вриватися Дерлісу. В першому тайм він багато відкривав зони для Віди, який вдало підключався та створював моменти. На цьому фланзі була перевага. Ми створювали моменти з цього флангу.

- Якими будуть наступні ігри?

- Хлопці будуть боротися. В перших іграх ми відчули силу супротивника та відчули, що можемо грати на рівних і гідно. Ми підготуємось до наступної гри та намагатимемося вирвати перемогу. Сьогодні були моменти і в нас, і у «Челсі». Хлопці заслуговують на похвалу. Сподіватимемося, наступні ігри будуть не гірші.