Віктор Леоненко: «Лобановський у труні перевертається від динамівської гри»

Динамо Київ 21 Жовтня, 14:30 4866
Віктор Леоненко: «Лобановський у труні перевертається від динамівської гри»
Екс-футболіст київського «Динамо» не втомлюється критикувати тренерський штаб «біло-синіх». Леоненко дав свій черговий експертний аналіз після матчу Ліги чемпіонів між киянами та лондонським «Челсі» (0:0).
«Мене дивує Сергій Ребров, – каже Віктор Євгенович. – Ніби й колишній нападник, а будує гру від оборони. Головний принцип – не дати зіграти супернику. За дві гри із «Челсі» і «Шахтарем» команда не створила жодного гольового моменту. Вчора за весь матч виконали шість флангових прострілів. Лобановський у труні перевертається. Не грають ні по-динамівськи, ні по-барселонськи. Взагалі ніяк».

Леоненко не надто вірить у перспективи «Динамо».

«Ніколи нічого не досягне та команда, яка не створює гольових моментів. Це для неї трагедія. Я не кажу про гру з «Ворсклою» чи «Говерлою». Ярмоленко не може виконати різкий фланговий простріл. Йому треба обов'язково потанцювати перед штрафним майданчиком, перекласти м'яч із ноги на ногу. Захисники встигають покурити, перепочити. Їм набридає чекати цього прострілу. Мораєс за такої гри перетворився в посереднього гравця. Сам собі він момент у грі з таким суперником не створить, а підтримки партнерів не має.

Немає стабільності складу. Буяльський то грає, то зникає з поля зору на довгі місяці. Партнери не знають, чи йому м'яч на хід давати, чи пасувати в ноги. Мене ніяк не тішить перевага у володінні м'ячем. Здається, було 57% на 43% на користь киян. Але ніхто не говорить, що м'яч, в основному, тримають Драгович і Хачеріді, які влаштовують перепасовку. Так ніхто в Європі не грає. «Челсі» ризикує, загострює, видає кілька авантюрних передач, одна-дві з яких проходять. А кияни нічого не створюють.

Якщо програють у Лондоні, то навіть перемога на виїзді над «Порту» не врятує. Але, боюся, що і в Лондоні, і в Порту динамівці теж не матимуть гольових моментів. Дивитимуться, що їм запропонує суперник. А чого не пограти конструктивно в атаці, не показати себе в усій красі? Не розумію».