Грандіозний банер на матчі проти «Шахтаря» обійшовся більше 20 тисяч гривень

Динамо Київ 22 Жовтня, 10:45 2192
Грандіозний банер на матчі проти «Шахтаря» обійшовся більше 20 тисяч гривень
Ультрас «біло-синіх» розповіли про затрати на один зі своїх найкраших перформансів.
«Перф на матчі з «Шахтарем» став одним з найкращих і найскладніших за всю історію біло-синього руху.

450 метрів тканини, 120 літрів та більше 50 балонів фарби, 560 метрів тросу, 60 метрів клейонки, валики з коритами, дерев’яні держаки під прапорці, піротехніка для підсвітки банеру на сам кінець... це все було придбано за наші спільні кошти. Загалом було витрачено більше 20 тисяч грн.

Так званий «общак» двіжу існує лише тому, що ми робим невелику націнку на абонементах та на єврокубкових квитках (для людей, які абонів не мають). А також завдяки тому, що ви купуєте біло-синій стаф в магазині ULTRA та на вході на наші сектори. Саме з цих коштів ми можемо організовувати круті вечірки і запрошувати на них круті іноземні гурти, організовувати турніри, допомагати фанатам, які потрапили в біду, і робити ще безліч корисних справ.

Саме завдяки «общаку» ми маємо змогу бути незалежними від клубу і розвивати свою трибуну так, як вважаємо за потрібне, а не так, як нам скажуть згори. Можете бути певні, що кожна гривня надійно порахована і фінансові операції руху знаходяться під наглядом ВСІХ лідерів WBC.

Тому пам’ятайте, що кожного разу, коли ви купляєте собі нову розу чи набір стікерів, ви долучаєтесь до створення чергового яскравого шоу на наших трибунах.

Разом ми сила!
»,- пишуть ультрас на своїй сторінці у «Facebook».