Артем Франков: «Навіщо розганяти всю цю історію з футболкою, коли Ярмоленко і Степаненко її між собою закрили?»

Динамо Київ 22 Жовтня, 12:48 2030
Артем Франков: «Навіщо розганяти всю цю історію з футболкою, коли Ярмоленко і Степаненко її між собою закрили?»
Головний редактор журналу «Футбол» висловився щодо нової спроби керівництва «Шахтаря» розпалити скандал навколо історії з футболкою Тараса Степаненка, яку Андрій Ярмоленко залишив на газоні після матчу з гірниками.

«Хто мені пояснить - навіщо розпалювати, розганяти всю цю історію з футболкою, коли Ярмоленко і Степаненко її між собою закрили? Схоже, когось не влаштовує, що все заспокоїлося досить швидко, а потім виявляються все нові і нові, нестерпно корисні спроби повернути конфлікт на орбіту... Чортова політика, як же все це набридло. Кому війна, а кому мати рідна, дивись у футбол як в дзеркало!

Ярмоленко спокійно помінявся. А коли пішов до трибуни, напевно пробило, що він зараз ще й помахає фан-сектору футболкою «Шахтаря», то наслідки можуть бути, ну дуже нехороші. Або ще якісь мотиви - але факт і те, що футболку він не жбурляв, саме що впустив...

Загалом, зрозуміло, що тут можна скопати величезний город кримінальних версій, а можна витлумачити і якось простіше. До чого я схиляюся і вас закликаю», - написав Франков у своїй конференції на Matchday.