ФФУ: «Темношкірі вболівальники прийшли на стадіон без квитків і з фаєрами»

Динамо Київ 22 Жовтня, 16:27 3069
ФФУ: «Темношкірі вболівальники прийшли на стадіон без квитків і з фаєрами»
Віце-президент Федерації футболу України розповів подробиці інциденту на матчі «Динамо» - «Челсі».

Федерація футболу України підключилася до розслідування скандальної бійки фанів на матчі «Динамо» - «Челсі». Як заявив «Вестям» віце-прездіент ФФУ Ігор Кочетов, в цій історії все не так однозначно.

«Зараз «Динамо» проводить розслідування разом із співробітниками правоохоронних органів, для чого взяті копії відеозйомки з диспетчерської кімнати «Олімпійського». Також досягнуто домовленості з фанатами про зустріч. Підключився до питання і комітет ФФУ зі стадіонів та безпеки проведення змагань. FARE ніяких вимог щодо санкцій не озвучував. Поки що все це припущення окремих ЗМІ. Перш за все, потрібно розібратися, рано голослівно заявляти про прояв расизму. Те ж саме стосується і можливих наслідків».

За словами Кочетова, постраждалих темношкірих уболівальників не знайшли, заяв від них не надходило.

«Їх поява в тому секторі, де завжди знаходиться угруповання ультрас «Родичі», вкрай дивна для всіх. Людей даної категорії там не було ніколи. Первинна інформація говорить про те, що ці люди без квитків і що у них в руках були фаєри. Може бути, це спеціально продумана провокація. Все це питання, на які необхідно знайти відповіді», - говорить віце-президент ФФУ.