Віктор Леоненко: «У нас і так проблеми з іграми, перемогами, а тут ще й фанати «допомагають»

Динамо Київ 22 Жовтня, 17:15 2652
Віктор Леоненко: «У нас і так проблеми з іграми, перемогами, а тут ще й фанати «допомагають»
Екс-гравець «Динамо», а нині - експерт телеканалу «Футбол 1» у коментарі для 1927.kiev.ua поділився своєю думкою щодо інциденту на матчі «Динамо» - «Челсі».

- Я не спеціаліст у цих справах, це питання треба ставити Павелку, Григорію Михайловичу, Ігорю Михайловичу. Звичайно, шкода, як зазвичай. Скоро вже і Суркіс не допоможе в УЄФА. У нас і так проблеми з іграми, перемогами, а тут ще й фанати «допомагають», добивають. Це погано, особливо на такому серйозному рівні, хоча в Прем’єр-лізі треба карати, причому серйозно. Не думаю, що «Дніпру» сьогодні буде приємно грати при пустих трибунах. Складно судити, зараз стільки зброї…

Скоро будемо грати у Житомирі, Хмельницькому, на Кіпрі. У Сумах можна придумати багато чого, кордон поряд. Зараз для футболістів потрібна підтримка. Це Ліга чемпіонів, приїхав не останній клуб Європи, не «Маккабі» Тель-Авів. Одна Прем’єр-ліга написала один лист на нашу - і все, до побачення. Не знаю, чим усе закінчиться. Можливо, Григорій Михайлович врятує.

Клуби – це одне, а збірна? У Словенії також не все так просто. Треба, мабуть, збирати міжнародний консиліум, щось вирішувати, сітки ставити, однак це ж можна і поза стадіоном все продовжити. Можливо, треба зробити, як в Англії, коли вони заспокоювали фанатів. Так, клуб постраждає, хоча в нашому чемпіонаті можна і без вболівальників грати. Безкарність псує наших вболівальників. Треба вирішувати щось із вболівальниками. Клуб сам це питання безпеки не вирішить – ні «Динамо», ні «Дніпро». «Шахтарю» можна цим питанням особливо не займатись, вони ж усі ігри на виїзді грають.

У нас є спецслужби, нехай вболівальники з «зірками» сидять, треба поговорити з фанатами. Багато варіантів можна придумати, заохочення різні, ті ж футболки, якісь плакати, фотографії…

Ще один момент – ми себе виставляємо дикунами. Ми хочемо у Європу, а показуємо… Такі дії нас не зближують із західним світом, а навпаки. Про це повинен думати також і президент України, - заявив Леоненко у розмові з кореспондентом 1927.kiev.ua Олександром Ушаковим.