Ігор Суркіс: «Давайте не будемо самі собі санкції малювати»

Динамо Київ 22 Жовтня, 17:28 2807
Ігор Суркіс: «Давайте не будемо самі собі санкції малювати»
Президент «Динамо» прокоментував скандал із побиттям чорношкірих вболівальників, що відбувся під час матчу киян із «Челсі» на НСК «Олімпійський».

- Ігоре Михайловичу, як ви прокоментуєте інцидент на трибунах НСК під час матчу з «Челсі»? У ФАРЕ заявили, що вимагатимуть найжорсткіших санкцій до «Динамо» за прояв расизму...

- Наскільки я знаю, в офіційних протоколах матчу ніяких інцидентів зафіксовано не було. Делегат УЄФА був задоволений. Нехай компетентні органи розбираються. Природно, ми проти насильства і расизму на стадіоні. І останні матчі довели, що ми вміємо себе нормально вести на стадіоні. Якщо є якісь недоліки, ми будемо працювати над їх усуненням.

- Серед можливих санкцій називають позбавлення «Динамо» очок у ЛЧ і навіть зняття зі змагань...

- Будь-яке покарання неприємне. Навіть якщо це просто штраф. Але давайте не будемо забігати наперед і самі собі санкції малювати. Дочекаємося рішення компетентних органів. Адже йдеться не про масове явище, а про одиничний випадок. УЄФА - організація, яка підходить виважено до таких питань і просто так таких вироків не виносить, - сказав президент «Динамо» у коментарі «Сегодня».