Артем Франков: «Однонога негритянка нетрадиційної орієнтації, хвора на СНІД - мрія будь-якої правозахисної організації»

Динамо Київ 22 Жовтня, 22:56 1618
Артем Франков: «Однонога негритянка нетрадиційної орієнтації, хвора на СНІД - мрія будь-якої правозахисної організації»
Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував скандальний випадок із побиттям темношкірих вболівальників під час матчу «Динамо» - «Челсі».
- З приводу того, що сталося на Олімпійському. Хлопці, давайте будемо дуже обережні в коментарях - боляче багато неясного, до межі туманного в цій історії, і потрібно дочекатися результатів розслідування. Не потрібно з ходу таврувати клуб, ФФУ, фанатів, самих себе і тощо. Так, ми неодноразово порушували, так, ми взагалі і близько не ідеальні люди (а хто ідеальний? Хоча назвати українців расистами ні в кого не повинен повертатися язик, нісенітниця ж собача!)... Сама ситуація, що є відео і більше нічого ( рапорт делегата УЄФА, заява в міліцію, самі постраждалі і тощо), виглядає ну дуже дивно.
Якщо ви зустрічали з цього приводу щось цікаве і важливе - буду дуже вдячний за будь-яку допомогу. Зрозумійте правильно, повторююсь - потрібно бути обережним в коментарях. Якщо винні - слід відповідати, але для початку - ситуація від і до, хто, як і чому.
«Однонога негритянка нетрадиційної орієнтації, хвора на СНІД» - ось мрія будь-якої правозахисної організації.
Якби ці хлопці не були афроукраїнцями або афроанглійцями, вже не знаю, хто вони насправді, тоді й зарубіжні ЗМІ навіть близько б не шуміли, ми з вами повинні прекрасно це розуміти.

З іншого боку, це не привід брати все і виправдовувати. Потрібно повноцінне розслідування, в першу чергу - з боку МВС, яке дуже часто ігнорує подібні речі, - написав Франков у своїй конференції на «MatchDay».