Ігор Кочетов: «Динамо» покарають закритим сектором або матчем без глядачів»

Динамо Київ 23 Жовтня, 14:13 944
Ігор Кочетов: «Динамо» покарають закритим сектором або матчем без глядачів»
Віце-президент ФФУ озвучив можливі покарання за хуліганську поведінку фанатів на лігочемпіонівському матчі «Динамо» - Челсі».
«Ми вже провели зустрічі з фанатами, стюардами, міліцією, - повідав «Сегодня» віце-президент ФФУ Ігор Кочетов. - Зафіксовано, як на початку матчу ці темношкірі громадяни по квитках зайшли на 49-й сектор 21-й ряд. Потім вони звідти вийшли і пройшли на сектор №21. Може, стюарди прогавили, а може, хтось допоміг їм туди пройти. За даними фанатів, які там були, їм одразу було зазначено, що вони зайняли місця, на яких вже були люди. Запропонували їм покинути сектор, ті не реагували. Побачили у них фаєри, ще раз запропонували їм піти. Ну а далі вже відбулися певні хуліганські моменти.

Жодною мірою не виправдовую дії фанатів, які не мали права в такій формі видворяти темношкірих громадян. Потрібно було звернутися до стюардів. Але, по-моєму, це прояв хуліганства, а ні в якій мірі не расизму. З цього треба виходити і в питаннях санкцій. Думаю, або буде закритий сектор (правда, таке покарання вже застосовувалося), або буде матч без глядачів. Для більш жорсткого покарання підстав немає. До речі, постраждалих і слід прохолов. Стюарди пропонували їм звернутися в міліцію, яка знаходиться за чашею. Але вони відмовилися і пішли».