Арсен Венгер закликав французів зупинити Коноплянку і Ярмоленка

Динамо Київ 30 Жовтня, 09:53 2067
Арсен Венгер закликав французів зупинити Коноплянку і Ярмоленка
Тренер лондонського «Арсеналу» назвав фаворитів стикових матчів чемпіонату світу.

Головний тренер лондонського «Арсеналу» та експерт «Євроспорту » Арсен Венгер назвав фаворитів матчів плей-оф чемпіонату світу. На думку француза, його співвітчизникам не варто розслаблятися: у збірної України є козирі, які можуть зіграти проти зірок команди Дешама.

УКРАЇНА - ФРАНЦІЯ

Франція - фаворит з двох причин. По-перше, в її складі більше гравців міжнародного рівня. По-друге, друга гра пройде на її полі. Вся Франція буде підтримувати свою збірну. Однак потрібно бути обережними: гравці типу Коноплянки і Ярмоленка дуже небезпечні на контратаках. Українці володіють бойовим духом і зіграним нападом. Так що не варто ділити шкуру невбитого звіра. Необхідно сконцентруватися на тому, щоб зупинити Коноплянку і Ярмоленка.

ПОРТУГАЛІЯ - ШВЕЦІЯ

Звичайно, в матчі Португалія - Швеція всі, насамперед, будуть говорити про протистояння Роналду та Ібрагімовича. Але я б насамперед звернув увагу на самі команди, і тут я віддаю перевагу Португалії. У них більш збалансована, більш креативна команда, і я б назвав саме її фаворитом. Чемпіонат світу позбудеться або Ібри, або Роналду. Одного з них буде дуже не вистачати.

ІСЛАНДІЯ - ХОРВАТІЯ

У Хорватії вистачає проблем, і команда тільки-що втратила головного тренера Штимаця. Ісландія - команда-сюрприз. У матчі молодіжних команд французи обіграли їх з великими труднощами, хоча ще десять років тому їх перемога була куди впевненішою. Школи обох країн випускають гравців з великим технічним потенціалом та командною згуртованістю. Хорватії буде важче, ніж може здаватися на перший погляд.

ГРЕЦІЯ - РУМУНІЯ

На мій погляд, шанси рівні - 50 на 50. У румунів багаті традиції, починаючи з гри від оборони. Греки, опиняючись притиснутими до стінки, демонструють фантастичну ефективність. Через їх гру в захисті перемоги над ними легкими не буває.

Стикові матчі відбудуться 15-го і 19-го листопада.