Вадим Євтушенко: «Ключовим став перший пропущений нами м'яч»

Динамо Київ 24 Жовтня, 00:19 429
Вадим Євтушенко: «Ключовим став перший пропущений нами м'яч»
Наставник «Динамо-2» Вадим Євтушенко підбив підсумки поєдинку проти «Черкаського Дніпра», в якому його команда впустила перемогу.

- Звичайно, прикро упускати такі перемоги. Нечасто так буває, що ми ведемо 2:0 по ходу матчу. Але знову наступаємо на ті ж граблі: знову залишаємо перед своїми воротами нападника суперника одного, знову наші центральні захисники не впораються - дивляться кіно, а не за своїм нападником. Вважаю, ключовим став перший пропущений нами м'яч, після цього пішов навал, у «Черкаського Дніпра» здорові хлопці. Прикро, що знову пропустили після стандартного положення. Просто команда суперника використовувала свої сильні сторони - високорослих футболістів, навал, а ми, на жаль, не впоралися. Хоча, у мене є претензії по грі: провівши такий хороший поєдинок на виїзді, здавалося, що ми повернули собі впевненість, але сьогодні деякі гравці почали гру дуже невпевнено, допускали втрати м'яча у простих ситуаціях, таким чином, самі даючи шанс супернику нас атакувати .

Вже не один раз про це говорили, і сьогодні налаштовували наших гравців, що у суперника головна сила - це Батальський, тим не менш, ми з ним не впоралися. Прикро, звичайно.

- З позитивних моментів можна відзначити два забитих м'ячі Маїка і Полегенька?

- Так, у Маїка був уже третій момент, як і в минулій грі, на жаль, Олег поки їх все не реалізовує. Коли був більш явний шанс - прийняв неправильне рішення: бив в один дотик. У цьому випадку потрібно або в площину воріт влучати, або приймати м'яч і потім вже завдавати удару. Була можливість і третій забити, тоді вже точно не відпустили б перемогу. Не знаю, скільки нам потрібно забивати, щоб відчувати себе впевнено і вигравати. Дійсно, сьогодні забили два хороших, я б сказав, відмінних м'ячі. Молоді хлопці вчаться, ми їм підказуємо... Цього разу, на жаль, втратили два очки.