Динамо Київ 24 Жовтня, 17:47 995
Голи Рубена вивели «Росаріо» на 2-е місце в чемпіонаті та у фінал Кубка Аргентини | 19-27
​У 28-му турі Примери-дивізіон Аргентини «Росаріо Сентраль» на своєму полі переміг «Аргентинос Хуніорс» - 2:0.

Переможний гол на рахунку орендованого у київського «Динамо» нападника Марко Рубена.

Другий м'яч забив у ворота Габбаріні його напарник Марсело Ллярондо.

Ця перемога дозволила підопічним Едуардо Кодета набрати 56 очок і посісти друге місце в турнірній таблиці з відставанням від лідера «Боки Хуніорс» у п'ять очок.

Саме з цим клубом «Росаріо» зіграє у фіналі Кубка Аргентини, після того як команді у півфіналі вдалося здолати «Расінг» - 1:0 завдяки голу на першій компенсованій хвилині першого тайму все того ж Марко Рубена (на фото).