Найбільші перемоги «Динамо» (Київ) в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 25 Жовтня, 12:29 7825
Найбільші перемоги «Динамо» (Київ) в Лізі чемпіонів | 19-27
Пропонуємо пригадати розгромні перемоги київського «Динамо» над «Барселоною», «Спартаком» та іншими командами у Лізі чемпіонів.
  • ЛЧ 1998/1999. «Динамо» (Київ) – «Баррі Таун» (Баррі) 8:0

Покером відзначився Сергій Ребров, дубль зробив Андрій Шевченко, до розгромного довели рахунок Валентин Белькевич та Олексій Герасименко.

• ЛЧ 1997/1998. «Брондбю» (Копенгаген) – «Динамо» (Київ) 2:4

Вже на 7-й хвилині Андрій Гусін зробив рахунок 1:0, проте на 22-й хвилині матчу динамівці пропустили. Через 10 хвилин відзначився Андрій Шевченко, далі на 74-й та 78-й хвилинах рахунок став 1:4 завдяки голам Сергія Реброва та Олександра Головка. Лише на останніх хвилинах гравець «Брондбю» зміг хоч якось реабілітуватися перед своїми вболівальниками, забивши гол.

• ЛЧ 1997/1998. «Барселона» – «Динамо» (Київ) 0:4

Тріумфальна перемога динамівців на «Камп Ноу». Хет-трик зробив Андрій Шевченко, а «добив» гранатових на 79-й хвилині Сергій Ребров, зробивши рахунок 0:4. Також у першому матчі «Динамо» (Київ) перемогло Барселону з рахунком 3:0, зібравши на НСК «Олімпійський» 100 000 глядачів.

• ЛЧ 1999/2000. «Динамо» (Київ) – «Байєр» (Леверкузен) 4:2

Відкрив рахунок динамівець Діого Рінкон на 30-й хвилині матчу. Але на початку другого тайму за «Байєр» відзначився українець Андрій Воронін, а на 68-й хвилині рахунок 1:2 зробив Йенс Новотни. Проте київське «Динамо» показало характер та завершило матч з рахунком 4:2 завдяки ще одному голу Діого Рінкона і дублю Флоріна Черната.

• ЛЧ 2000/01. «Динамо» (Київ) – «Андерлехт» (Брюссель) 4:0

Відзначились забитими голами Андрій Гусін та Максим Шацьких. Крапку поставив дубль Георгія Деметрадзе.

• ЛЧ 2001/02. «Стяуа» (Бухарест) – «Динамо» (Київ) 2:4

На початку зустрічі зробив дубль Валентин Белькевич. Голами відзначилися динамівці Ідахор Лакі та Олександр Мелащенко. Попри все, «Стяуа» показав зуби завдяки дублю Тріка.

• ЛЧ 2002/03. «Динамо» (Київ) – «Пюнік» (Єреван) 4:0

В першому таймі забив лише Флорін Чернат. Проте вже в другому таймі зробили рахунок розгромним Максим Шацьких, Леандро Машаду та Ласло Боднар.

• ЛЧ 2006/07. «Динамо» (Київ) – «Металургс» (Лієпая) 4:0

Дублем за «Динамо» відзначився Руслан Ротань. Добили чемпіона Латвії голи Сергія Реброва та Карлоса Корреа.

• ЛЧ 2008/09. «Динамо» (Київ) – «Спартак» (Москва) 4:1

Вже на 4-й хвилині матчу забитим голом за «Динамо» відзначився Олександр Алієв. Рахунок 2:0 зробив Ісмаель Бангура завдяки асисту Артема Мілевського. На 47-й хвилині рахунок став 2:1 - гол забив Олександр Дзюба, проте на 49-й та 78-й хвилині матчу Артем Мілевський «поховав» надії. Нагадаємо, у першому матчі кваліфікації ЛЧ «Динамо» в гостях перемогло «Спартак» з рахунком 1:4.