Ведучий пропагандистського російського каналу накинувся з кулаками на фаната

Світовий футбол 25 Жовтня, 18:45 1271
Ведучий пропагандистського російського каналу накинувся з кулаками на фаната
В перерві матчу 13 туру російської Прем'єр-ліги між московськими «Динамо» та «Спартаком» стався один досить неприємний інцидент з фанатом «червоно-білих» і відомим ведучим Дмітрієм Дєрунцем.

В перерві московського дербі на поле вибіг один із вболівальників московського «Спартака». Ведучий Дмітрій Дєрунєц та за сумісництвом співробітник «динамівців» вирішив особисто його заспокоїти.

У підсумку між ними зав'язалася бійка, в ході якої журналіст вдарив в обличчя свого опонента. Коли ж представник служби безпеки «Динамо» відводив фаната в підтрибунне приміщення, Дєрунєц відважив йому стусана, за що одразу ж його закидали різноманітними предметами з трибун.

До слова, ведучий згодом так прокоментував цей епізод: «Так. Потім я дав йому стусана, і це було неправильно. В спину цього робити не можна було ні в якому разі. Просто не очікував такої кількості лайливих слів на свою адресу».

Відзначимо, що Дєрунєц веде підсумкову інформаційну програму «События» на російському пропагандистському каналі «ТВ Центр». Крім того, він коментує футбольні поєдинки на одній із російських спортивних радіостанцій та розважає публіку в перерві матчів московського «Динамо».

Саме ж дербі столиці Росії завершилось першою перемогою «Спартака» за 2 роки - підопічні Аленічева перемогли своїх опонентів із рахунком 3:2.