Заява ультрас «Динамо» щодо закриття фанатських секторів та накладання штрафу на клуб

Динамо Київ 26 Жовтня, 13:14 3644
Заява ультрас «Динамо» щодо закриття фанатських секторів та накладання штрафу на клуб
Ультрас київського «Динамо» відреагували на рішення КДК ФФУ про проведення найближчого матчу киян із 4-ма закритими секторами та оштрафування клубу на 250 тисяч гривень.

«22 жовтня своїм рішенням КДК ФФУ, зокрема, постановила закрити на найближчому матчі фанатські сектори «Динамо» Київ, та накласти на клуб штраф у розмірі 250 тисяч гривень. Даним рішенням ФФУ вкотре довело, що піклується не про розвиток футболу в Україні, а про наповнення власного бюджету за рахунок клубів та створення атмосфери недовіри між клубами та їхніми уболівальниками.

Вибірковість покарання (коли штрафують лише певні клуби, інші ж є недоторканими), відсутність будь-якого прозорого механізму контролю громадськості за діяльністю КДК та ФФУ взагалі, максимальне відсторонення від вирішення реальних проблем, які існують в українському футболі, натомість активна участь керівництва ФФУ у передвиборчих акціях – все це якнайкраще характеризує професійний рівень теперішніх керманичів українського футболу.

В часи, коли у багатьох клубів існує величезна заборгованість перед гравцями, коли один з клубів Прем’єр-ліги має аж 2 гравців у своєму складі на контракті, а решта ж - орендовані, коли гучні скандали навколо договірних матчів руйнують імідж українського футболу, коли тренер збірної дозволяє собі публічні некоректні висловлювання на адресу одного з її гравців, Федерація футболу в чергове вирішила розпочати безглузду «боротьбу із фанатами». У той час, коли функціонери ФФУ знаходяться під слідством, а власник одного з футбольних клубів Прем’єр-ліги – взагалі у міжнародному розшуку, “неправомірні дії” працівники цієї громадської організації вбачають у діях уболівальників. Хоча відповідальність за теперішній стан українського футболу лежить, в першу чергу, на мешканцях шикарного офісного будинку у Лабораторному провулку, а не на тих, хто навіть у ці, важкі для країни часи, відвідує трибуни стадіонів, багато з яких потребує елементарного ремонту. Особливо цинічним закриття секторів виглядає на тлі й без того низької відвідуваності абсолютної більшості футбольних матчів в Україні. То може, час зачиняти не трибуни, а деякі кабінети у “Будинку Футболу”?

Зі свого боку ми заявляємо, що завжди й усюди будемо підтримувати наш клуб у такий спосіб, який вважаємо належним, незважаючи на будь-які зовнішні чинники. За 35-річну історію нашого руху було багато спроб його придушення з боку різних структур. Більшість тих структур вже перестала існувати, а ми лише зростаємо та розвиваємося. Бо на нашому боці – правда та щира любов до футболу, і наше ім’я – Динамо Київ!» - йдеться у заяві ультрас київського «Динамо» на їх сторінці у Facebook.