НСК «Олімпійський» не буде виділяти окремих секторів для темношкірих вболівальників

Динамо Київ 26 Жовтня, 13:41 1705
НСК «Олімпійський» не буде виділяти окремих секторів для темношкірих вболівальників
Прес-служба НСК «Олімпійський» назвала слова виконавчого директора спорткомплексу Володимира Спільніченка про виділення окремого сектору для темношкірих вирваними з контексту.

Керівництво Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» не буде виділяти окремі сектори для громадян інших країн або представників інших національностей тощо.

«У п’ятницю, 23 жовтня 2015 року, виконавчий директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Володимир Спільніченко давав інтерв’ю телеканалу «2+2». На жаль, журналісти, що робили інтерв’ю, вирвали із контексту інтерв’ю лише першу фразу про можливість створення окремого сектору та повністю проігнорували наступні речення, в котрих виконавчий директор висловлював свою позицію.

Володимир Володимирович категорично засудив ідею створення окремих секторів або будь-якої іншої сегментації окремих груп вболівальників. Також він розповів, що зажди виступав проти побудови додаткових загороджень для вболівальників. Проте ці слова в ефір не потрапили», - йдеться у заяві прес-служби на офіційному сайті «Олімпійського».