Суперник «Динамо» вибуває із Кубка Ліги Англії та втрачає Косту

Динамо Київ 28 Жовтня, 09:28 2209
Суперник «Динамо» вибуває із Кубка Ліги Англії та втрачає Косту | 19-27
Як і «Динамо», наш суперник у наступному турі групового етапу Ліги чемпіонів, лондонський «Челсі», цього вівторка, провів кубковий матч.

В 1/8 фіналу Кубка ліги «аристократи» зустрілися на «Британія стедіум» із командою «Сток Сіті».

Господарі поля відкрили рахунок на 52-й хвилині гри і втримували перемогу до останньої хвилини основного часу зустрічі. Проте на першій компенсованій хвилині в овертайм гру перевів Лоїк Ремі - нагадаємо, він не прилітав до Києва на матч проти «Динамо», а у грі зі «Стоком» вже на 33-й хвилині замінив Дієго Косту, який отримав пошкодження.

На третій компенсованій хвилині основного часу господарі поля залишилися в меншості після того, як у складі «Сток Сіті» другу жовту карточку отримав Філ Бардслі.

У додатковий час глядачі голів не побачили, і долю путівки у наступний раунд вирішувалася у післяматчевій серії пенальті. Господарі поля реалізували всі свої п’ять ударів, а от у гостей п’ятий пенальті не забив Азар. У підсумку – 5:4 за 11-метровими, і до чвертьфіналу крокує «Сток Сіті».

Цю кубкову гру «Челсі» провів у такому складі: Бегович – Зума, Кехілл, Террі, Баба (Кенеді, 70) – Обі Мікель, Рамірес (Траоре, 80) – Вілліан, Оскар, Азар – Дієго Коста (Ремі, 33).

Перед матчем-відповіддю проти «Динамо» команда Жозе Моуріньо проведе ще одну гру – 31 жовтня «аристократи» прийматимуть «Ліверпуль». Поєдинок «Челсі» - «Динамо» відбудеться 4 листопада.