"Динамо" засвердлило "Шахтар"

Динамо Київ 30 Жовтня, 16:06 843
Динамо засвердлило Шахтар
У Свєрдловську був гарячий другий тайм 1/8 фіналу Кубку України.

Перший тайм видався не зовсім таким, на який очікували прихильники "Динамо". Вже на сьомій хвилині Шеремет міг відкривати рахунок, але не влучив у ворота Коваля. А розіграш штрафного у середині тайму? Безус і Аруна одночасно побігли бити по м'ячу, не розібравшись між собою. Командний дух, чи є він у "Динамо" зараз? Взагалі, моменти були, але чогось гострого - ні.

Другий тайм був набагато кращим. Дуду відкриває рахунок, замикаючи п'ятою подачу Гусєва! До речі, вихід Олега багато що змінив у грі команди. Другий гол забив також Гусєв, скориставшись розкішною подачею Безуса із центру поля. Здавалося, що гол Ідейє після багатоходової комбінації стане контрольним вистрілом, але на останній доданій хвилині Аруна зробив рахунок остаточним. 

Дриль Блохіна виявилася достатньо міцною, щоб засвердлити Свердловськ.  Але чи вистачить її на інших суперників? 

"Шахтар" (С) - "Динамо" 0:4

Голи: Дуду, 52, Гусєв, 73, Ідейє, 87, Аруна, 90+3

"Шахтар": Тукач, Паляниця, Яскович, Шеремет, Янченко, Тарануха (Хаблов, 78), Фатій, Лукашев (Салатін, 78), Коновалов, Пашенко, Шарко (Борш, 83)

"Динамо": Коваль, Сілва, Драгович, Віда, Тремулінас, Вукоєвич, Дуду (Ідейє, 69), Аруна, Сидорчук (Гусєв, 46), Цуріков (Макаренко, 82), Безус

Попередження: Яскович - Тремулінас, Аруна

Огляд матчу