Унаї Мельгоса: «У нашої поразки є три причини»

Динамо Київ 28 Жовтня, 22:16 495
Унаї Мельгоса: «У нашої поразки є три причини»
Старший тренер «Динамо» U-19 прокоментував поразку своєї команди від харківського «Металіста».

- У чому головні причини сьогоднішньої поразки?

- Я би назвав три причини. По-перше, незважаючи на величезний відсоток володіння м'ячем, нам не вдавалося створювати по-справжньому гольові моменти. По-друге, ті моменти, які ми створювали, нам не вдалося втілити в голи. І по-третє, наш суперник забив два м'ячі з нічого, практично не маючи моментів.

- Другий тайм ваша команда провела гірше, аніж перший?

- Ще в першому таймі у нас виникли труднощі зі створенням гольових моментів, а в другому таймі їх стало ще менше. Думаю, це було пов'язано з тим, що гравці звертали увагу на результат, який нас не влаштовував, і занадто поспішали.

- У другому таймі ви часто говорили деяким своїм підопічним, що вони втрачали свої позиції на полі...

- Безумовно, кожен гравець повинен відповідати за свою позицію, але в певних епізодах він може більше орієнтуватися на м'яч, а не на ділянку поля. У ці моменти гравець може втратити взаємозв'язок із партнерами, зі своєю зоною відповідальності. На жаль, наші гравці часто це допускали.

- Чи впливає на команду серія поразок у психологічному плані?

- Так, і нам треба попрацювати в цьому напрямку. Те, що відбувається, пов'язане не стільки з самою грою, а з психологічним тиском, який чиниться на юних гравців, коли на них починає тиснути результат. Футболісти ще зовсім молоді, а вимоги до них дуже високі, так як вони представляють великий клуб, «Динамо». Зосередившись на своєму постійному прогресі, іноді вони забувають про інші речі, все це накопичується, що інколи негативно відбивається на результатах.