Тьєррі Анрі: «Зізнання гравців-геїв - це добре для футболу»

Світовий футбол 28 Жовтня, 22:58 2208
Тьєррі Анрі: «Зізнання гравців-геїв - це добре для футболу»
Іменитий француз прокоментував інформацію про близький камінг-ауті двох топ-гравців Прем'єр-ліги. ​Раніше два неназвані англійських гравці (один з них грав за збірну) заявили, що до кінця року відкрито зізнаються в нетрадиційній орієнтації.
«Відмінно! Це добре для футболу, для всіх. Просуваємося вперед», - цитує Тьєррі Анрі «eurosport.ru».

За словами екс-гравця збірної Франції, коли футболіст оголошує про це публічно, ситуація в роздягальні його клубу не повинна змінитися.

«Не можу говорити за всіх, але така людина, як і раніше, залишалася б моїм товаришем, я б ділився з ним м'ячем, не дивився на нього косо і спокійно виходив би з ним куди-небудь, наприклад, на обід. Ми всі люди, тому подібні речі мене не турбують. І, очевидно, ми повинні про це говорити. Коли я грав в MLS, Роббі Роджерс зробив камінг-аут. І всі відразу чомусь стали цікавитися моєю думкою з цього приводу. Я відповідав: «Для мене це не проблема, але проблема в тому, що з цього роблять проблему». Всі ці питання: «Ви думаєте, це правильно?», «Як вважаєте, це помилкове рішення?»... Для суспільства, в якому ми живемо, це ОК. Все гаразд. Так чому ж ми робимо з цього проблему? Я готовий працювати з усіма. У кінцевому рахунку, ми всі робимо одну роботу. І живемо в той час, коли все можливо. Люди повинні прийняти це».