Україна - Словенія. Все, що потрібно знати про купівлю квитків на матч року

Збірна України 29 Жовтня, 11:11 2217
Україна - Словенія. Все, що потрібно знати про купівлю квитків на матч року
Директор «Арени Львів» Денис Ринський розповів про подробиці продажу квитків на матч плей-офф до Євро-2016 Україна - Словенія.

1. Квитки яких номіналів є на матч Україна - Словенія?

70, 80, 100, 150, 250, 300 гривень - чаша стадіону; 1500 та 2000 гривень - з доступом до ресторану.

2. Скільки квитків надійде безпосередньо для вболівальників, а скільки для гостей (Словенії), регіональних федерацій, спонсорів, партнерів ФФУ?

Повною інформацією за квотами квитків володіє УФІ, нам відомо, що для гостей Словенії виділені квитки в сектор В26 в кількості 752 шт.

3. Чи є ліміт квитків, які надійдуть у продаж зараз через сайт УФІ? Якщо є, який він, а скільки квитків надійде в каси «Арени Львів»?

Наскільки нам відомо, кількість квитків для продажу через каси стадіону буде відома після формування заявок від регіональних федерацій / спонсорів / УЄФА.

4. Який розпорядок роботи кас «Арени Львів»? О котрій годині квитки надійдуть у продаж 2 листопада?

Робота кас - з 10:00 до 20:00. Вихідний - неділя.

5. Чи буде «Арена Львів» за допомогою служби безпеки або правоохоронних органів контролювати громадський порядок при продажу квитків? Чи буде боротьба зі спекулянтами безпосередньо на місці продажу?

Цей механізм тільки в компетенції правоохоронних органів.

6. Які дані буде збирати «Арена Львів» (або УФІ?) при продажу квитків за паспортами? Чи зможуть купити квитки діти до 16-ти років без паспорта?

Збір паспортних даних. Для дітей до 16-ти років квиток може придбати дорослий. Відповіді на всі ці питання та більш детальна інформація міститься в новині щодо продажу квитків.