Артем Франков: «Якщо влаштувати погром на «Олімпійському», шансів на поліпшення долі «Металіста» не додасться»

Футбол України 29 Жовтня, 15:45 499
Артем Франков: «Якщо влаштувати погром на «Олімпійському», шансів на поліпшення долі «Металіста» не додасться»
Головний редактор журналу «Футбол» вважає, що врятувати харківський «Металіст» може лише його колишній власник - Олександр Ярославський.

«На жаль, включилися не зовсім футбольні (і в той же час футбольні до межі!) чинники. Фанати «Металіста» пригрозили непересічними акціями - аж до зриву матчу! Мета - благородна: привернути увагу до сумної долі славного клубу (впору питати, кому зараз гірше - «Металісту» або запорізькому «Металургу»... Толку від того, що падіння харків'ян не формалізовано!), але от засоби цю мету абсолютно не виправдовують. Грубо кажучи, доведені до відчаю тим, що ситуація і близько не збирається змінюватися на краще, фанати вирішили пошуміти гучніше - авось, хто і відгукнеться... Можна подумати, хтось не знає про тяжке становище «Металіста»!

Насправді, більш-менш реально виглядає тільки один варіант - повернення Олександра Ярославського, тим більше його одностайно вітали б вболівальники. Інші бажаючі звалити на себе клуб, що миттю перетворився з хорошого активу в моторошний пасив, якось не вимальовуються на горизонті. Інше питання, як це реалізувати!

Відібрати клуб за допомогою держави? Питання, чому цього не зробили раніше, ясно, що тут якісь дуже суттєві труднощі. Вести переговори щодо передачі, апелювати до совісті та патріотизму нинішнього власника? Хороший варіант, можна спробувати.

Ясно одне: зараз «Металіст» потрібно не купувати, а брати, ще й вимагаючи від влади певних преференцій. Уявляєте, які борги зараз висять на харківському клубі?!

Якщо ж влаштувати гарненький погром на «Олімпійському» в Києві, шансів на поліпшення долі харківського клубу не додасться - його проблеми нині в ньому самому», - цитує Франкова Matchday із посиланням на журнал «Футбол».