Стороженко навряд чи зуміє втриматися на своїй посаді

Динамо Київ 30 Жовтня, 18:00 800
Стороженко навряд чи зуміє втриматися на своїй посаді
Тим часом ситуація з "Арсеналом" оголила серйозні протиріччя в керівництві ФФУ та призвела до першого публічного конфлікту з тих пір, як рік тому її головою став Анатолій Коньков.
Причиною події з "канонірами" він назвав бездіяльність Прем'єр-ліги, очолюваної віце-президентом федерації Віталієм Даниловим. Данилов, у свою чергу, заявив, що, навпаки, намагався не допустити зникнення клубу в розпал сезону, коли влітку пропонував встановити для команд обов'язковий внесок до $ 10 млн. Але це правило не було прийнято через "лютий опір першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка". "Він очолює комітет з атестації, тому питання, як "Арсенал" допустили до змагань, потрібно адресувати йому", - сказав Данілов.
 
Сергій Михайлович вчора від коментарів утримався. Але, як стало відомо, нинішня суперечка керівників може стати лише квіточками. А ягідки будуть на грудневому конгресі ФФУ. "Стороженко, питання про недовіру до якого вже підняли кілька регіональних федерацій, навряд чи зуміє втриматися на своїй посаді, - говорить джерело. - А Данилов мітить на посаду навіть вищу тієї, яку займає Сергій Михайлович".