Динамівці зі столиці України за всі кольори у футболі!

Динамо Київ 30 Жовтня, 21:14 1269
Динамівці зі столиці України за всі кольори у футболі!
УЄФА не сприймає расизму та нетерпимості, мріючи викорінити їх із найпопулярнішого виду спорту у світі.

Дотримуючись найкращих побажань вищого європейського футбольного органу, футбольний клуб київського «Динамо» регулярно проводить перед своїми матчами акції під гаслом «Разом проти расизму».

Футболісти виходять на поле НСК «Олімпійський» у спеціально виготовлених для цього футболках, тримаючи за руку дітей різних національностей.

Президент УЄФА Мішель Платіні заявив: «УЄФА рішуче налаштований продовжувати боротьбу з будь-якою дискримінацією в європейському футболі, як на полі, так і за його межами. Саме тому я з радістю підтримую подібні заходи. Ми маємо показати громадськості та вболівальникам, що європейська футбольна сім'я згуртована в боротьбі проти расизму».

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно наголосив на рішучості європейського футбольного союзу в справі протидії расизму в будь-яких його проявах.

«У футболі ми звертаємо увагу лише на колір майки, але в жодному разі не на колір шкіри. Наші рішучість та амбіції такі, щоб надалі не було жодних, навіть поодиноких випадків прояву расизму. Ми хочемо викорінити расизм та ксенофобію з футболу».