Анатолій Крощенко: «Ребров добре розуміє, що в мутній воді риба не клює»

Динамо Київ 31 Жовтня, 11:13 708
Анатолій Крощенко: «Ребров добре розуміє, що в мутній воді риба не клює»
Колишній нападник «Динамо» і харківського «Авангарду» - про матч «Динамо» - «Металіст».

- Про яку конкурентну боротьбу може бути мова, якщо у складі «Металіста» грають футболісти, котрі не потрапляли до складу навіть другої динамівської команди? Не дає зосередитися на грі й матеріальне становище клубу. Коли люди не отримують по півроку зарплати, їм не до футболу.

Разом з тим, не вірю, що стан суперників може розхолодити «Динамо». Ребров тонко розуміє психологію футболістів і впливає на неї за допомогою постійної ротації. Тренер вміло ставить на місце тих, хто може задерти носа і не дає гравцям розслабитися. Хіба не показово, що навіть у зустрічі з «Оболонь-Бровар», де грав напіврезервний склад, команда була на рівні і з точки зору рухливості, і в контексті старанності. Подивіться на того ж Кравця. Він виходить на поле й у кожному матчі старається. Щось виходить, щось ні, але є бажання.

Хоча за оптимальних умов на вістрі динамівської атаки бачу все ж Мораєса. Він серед київських нападників найбільш різносторонній – може зіграти індивідуально, принести користь у колективній грі, забити головою, при потребі попрацювати у відборі. Кравець – швидкісний, теж старанно відбирає, але усіх якостей Мораєса йому бракує. Теодорчик в свою чергу слабший і за Артема, і за Жуніора. Так, фізично міцний, але без стартової швидкості.

Взагалі, Ребров добре розуміє, що в мутній воді риба не клює. Вміле стимулювання футболістів відображається в живій, агресивній грі у кожному з матчів. Навіть Ярмоленко, котрий звик грати постійно, залишаючись у резерві, на наступний поєдинок виходить із подвійною мотивацією і виглядає справжнім лідером. Такий стан киян дає підстави спрогнозувати розгромну перемогу «Динамо» - 4:1, — цитує Анатолія Миколайовича UA-Футбол.