Як УПЛ "Металіст" відмазує

Динамо Київ 30 Жовтня, 19:01 1317
Як УПЛ Металіст відмазує
Офіційний сайт "Карпат" підтримує "Дніпро" і вимагає вважати Дішленковича за легіонера.

Офіційний сайт "Карпат" підтримує "Дніпро" і вимагає вважати Дішленковича за легіонера.

Учора, 29 жовтня, ФК «Карпати» як і інші клуби українського елітного дивізіону отримав ось такого прецікавого листа-опитувальника від Прем`єр-ліги (скан-копія листа – нижче).

А чим же цей лист прецікавий, запитаєте? Ніби – і формулювання пропонуються чіткі і правильні, і Дішленковіч за ними – куди вже безсумнівніший легіонер, та ще й плебісцитом демократично це слід затвердити. А просто за красивим фасадом знову «стирчать вуха» якогось вправного маніпулятора. Не кажемо навіть про те, що пропозицією, висловленою у п.2 листа («...починаючи з 16-го туру чемпіонату України з футболу сезону 2013/2014 рр.), Прем`єр-ліга намагається змінювати прийняті правила вже по ходу змагань, що неприпустимо для цивілізованих змагань. Суть каламутної комбінації по легалізації дій «Металіста» полягає у тому, що – ось, «...починаючи з 16-го туру чемпіонату України з футболу сезону 2013/2014 рр.» маємо правильні формулювання, значить, попередні були неправильні, а отже «Металіст» нічого не порушував. Аналізу попередніх норм і розгляду по суті звернення ФК «Дніпро» уже не потрібно. На одному специфічному жаргоні це називається – «заметано».

Дивно тільки, що Прем’єр-ліга застосовує методи діяльності носіїв цього специфічного жаргону. Адже для нагальних змін до Регламенту вже і негайно по ходу сезону немає жодної об’єктивної потреби. Є лише звернення ФК «Дніпро» до ФФУ і порушена у ньому проблема щодо подій, котрі уже сталися. Остаточне правове рішення на підставі розгляду цього звернення по суті дає безальтернативний рецепт, як нам дожити до кінця сезону за формулювань чинного Регламенту. А хапливі «зміни», «плебісцити» та інший достойний антураж відображають лише чиюсь непересічну тривогу за результати розгляду. 

ФК «Карпати» категорично відмовляється брати участь у цьому «опитуванні», що має на меті прибрати бруд і в такий примітивний спосіб заднім числом виправдати дії ФК «Металіст». В інакшому випадку, як би сюрреалістично це не звучало, ми можемо прийти до того, що завтра футболістам «обраного» клубу Регламентом буде дозволено 85 хвилин грати ногами, а 5 хвилин останніх, за потреби, ще й руками. Але – до «16 туру», коли плебісцитом будуть прийняті нові «правильні» статті. Закон – один для всіх, і якщо хтось його порушив, то повинен за це понести покарання.

Федерацію футболу України ФК «Карпати» просять якомога швидше, відкрито і прозоро розглянути звернення від ФК «Дніпро» по суті, ухвалити рішення, яким би воно не було, і запровадити зміни у Регламенті змагань з початку наступного сезону, а не по ходу гри, як це нині пропонується Прем`єр-лігою.

Ми віримо у те, що кон’юнктура, яке б потужне лобі вона не мала, не здатна перемогти здоровий глузд, справедливість та закон.