Післяматчева прес-конференція Олександра Севідова

Динамо Київ 31 Жовтня, 19:53 1437
Післяматчева прес-конференція Олександра Севідова
Наставник харківського клубу відповів на запитання журналістів після матчу 13-го туру Ліги Парі-Матч із київським «Динамо» (2:0).

- Можу тільки привітати «Динамо» з перемогою та побажати удачі в Лізі чемпіонів. Звичайно, ми хотіли зіграти строго та дисципліновано. В принципі, це у нас виходило, ми мали свої напівмоменти. Хороший момент був у Прийомова - якби він забив, то, можливо, кияни занервували б, і у нас з'явився би шанс. Але, на жаль, ми зараз знаходимося в смузі, коли не реалізовуємо навіть напівмоменти. А «Динамо» скористалося своїми моментами і нашими помилками - це і називається класом футболістів.

Але мені нічого пред'явити своїм гравцям, вони билися і старалися, наскільки могли. Важко визначити, де вони знаходять внутрішні резерви. Мені дуже шкода, що наша команда перебуває в такому стані. Ми абсолютно не заслуговуємо місця, на якому знаходимося. Але скаржитися - це доля слабких, тому ми намагаємося виправити ситуацію. Однак не все залежить від нас, на жаль.

- Складається враження, що «Металісту» легше грати з такими командами, як «Динамо» і «Дніпро», команда допускає менше безглуздих помилок...

- Ви абсолютно праві, що на такі команди мотивувати футболістів не треба. Вони самі хочуть показати себе на фоні лідера чемпіонату України та учасника Ліги чемпіонів. Це своєрідний тест. Ми зараз не готові змагатися з київським «Динамо» у відкритий футбол, тому намагалися побудувати свою гру від оборони, щільно зіграти на підступах до свого штрафного. У багатьох моментах це в нас виходило.

Але нам сьогодні був важливий навіть не результат і не місце в турнірній таблиці, для нас важливо - зберегти клуб. У нас досить багато проблем, але сьогоднішня гра трохи оптимізму в моїй душі залишила.

- Як зробити, щоб проти «Карпат» і «Олімпіка» «Металіст» зіграв так, як сьогодні?

- Це все одно, що у Моурінью запитати, як зіграти з київським «Динамо» після сьогоднішнього результату «Челсі». Є фахівці, які можуть по 40 хвилин перераховувати свої проблеми, але я зазвичай цим не займаюся. Як на мене, універсального рецепту не існує. Сьогодні я сказав футболістам, що нам стільки в спину наплювали і вилили бруду, що відступати вже нікуди. Або ми самі себе ховаємо, або намагаємося залишитися в пам'яті як бойова одиниця.

Мені дуже важко відповісти на ваше запитання, але я сказав футболістам, що якщо вони гратимуть у Львові так, як сьогодні, то шанси на перемогу у нас будуть великі.