Ярмоленко: «Сподіваюсь, в майбутньому такого не буде і люди приходитимуть на футбол, щоб подивитися саму гру, а не з'ясовувати стосунки»

Динамо Київ 31 Жовтня, 20:31 4484
Ярмоленко: «Сподіваюсь, в майбутньому такого не буде і люди приходитимуть на футбол, щоб подивитися саму гру, а не з'ясовувати стосунки»
Лідер киян - про гру з «Металістом», нову зачіску Драговича, конфлікт під час матчу з «аристократами» та настрій на гру Ліги чемпіонів проти «Челсі».

- Минулорічний матч з «Металістом» і сьогоднішній - дві великі різниці?

- Звісно, в «Металісті» зараз дуже складна ситуація. Хлопців шкода. Але нам потрібно було виходити і брати три очки.

- Чи не берегли сили на матч з «Челсі»?

- Ні, ми програли минулу гру в чемпіонаті, тому потрібно було віддячити вболівальникам, які прийшли і не побоялись холоду.

- Чи не мали надмірного бажання забити сьогодні? Ви дуже засмучувались після невдалих спроб вразити ворота...

- Хотілося забити. Десь ці емоції заважають. Будемо працювати над цим, щоб моменти ставали забитими голами.

- Перший гол був дуже важливим...

- Я грав по грі. Коли в мене був м'яч, побачив, що Сидорчук в кращій позиції і віддав на нього. Він, таким же чином, на Мораєса - і той забив.

- Після матчу Ви довго сиділи на газоні...

- Та дуже хотілося забити. Але, нічого страшного...

- Драговичу щось говорили про нову зачіску?

- (Сміється). Говорив, що він схожий на Джастіна Бібера і на зборах подарував скейт. Це такі команді жарти і всі з посмішкою це сприйняли.

- Спостерігаєте за грою «Челсі»?

- Виходили на розминку - вони програвали 1:2. Але нам не потрібно дивитися на результати «Челсі». Уявляєте, якими вони тепер будуть мотивованими на гру з нами? Якщо вони програють, то майже шансів не матимуть на вихід з групи. Це буде дуже важлива гра як для нас, так і для них.

- Конфлікт на стадіоні під час матчу з «Челсі» - як думаєте, це провокація?

- Не знаю. Мені важко говорити про таке. Я взагалі проти будь-якого насилля. Була ситуація в Полтаві, коли наші вболівальники почали виривати сидіння і кидати їх та файєри на вболівальників. Я після мату підійшов до них і говорю: «Хлопці, ну що ви робите? Для чого?». Вони говорять: «Нас провокували». Я їм: «Якщо бачите, що вас провокують, для чого на це ведетеся?». Це все залежить від виховання людей. Вболівальники самі між собою мають поговорити в своєму колі і зрозуміти, що так не можна робити. Бо приходять батьки з дітьми на матч отримати задоволення від футболу, відпочити ввечері. А тут - бійки. Провокації чи не провокації - як я бачив, б'ють навіть тих, хто не брав в них участь.

- Ви граєте для вболівальників, а виходить, що вболівальники роблять все, щоб матч проходив без глядачів? Чи як?

- Та ні. У нас чудові вболівальники. Завжди, як приходить повний «Олімпійський», нас прекрасно підтримують і це нам дуже допомагає в таких матчах, як, наприклад, з «Челсі». Але знайдуться дві-три «нехороших людини», які роблять незрозумілі мені речі. Сподіваюсь, в майбутньому такого не буде і люди приходитимуть на футбол, щоб подивитися саму гру, а не з'ясовувати стосунки.