Вадим Євтушенко: «Втрачаємо очки через індивідуальні помилки»

Динамо Київ 1 Листопада, 13:26 436
Вадим Євтушенко: «Втрачаємо очки через індивідуальні помилки»
Наставник другої динамівської команди Вадим Євтушенко підбив підсумок виїзного поєдинку своєї команди проти ФК «Суми».

- Насамперед, звичайно, ми не задоволені результатом. Ми дуже серйозно налаштовувалися на цю гру, все ж таки останній матч першого кола. До цього ми вже чотири поєдинки не вигравали з різних причин. Але головне, через що ми зараз втрачаємо очки, – це індивідуальні помилки. Я вже казав, що є колективна гра в обороні, а є індивідуальна. Сьогодні налаштовувалися на те, щоб виграти, знали, що тут також молода команда, така ж, як і в нас, щоправда, є й кілька досвідчених гравців, які є провідними футболістами «Сум». У нас таких немає. Казали хлопцям не дивитися в турнірну таблицю. Ми почали гру непогано, але потім почали припускатися помилок у розвитку атаки, й наш суперник, який має у своєму складі дуже швидких, вертких нападників, отримав можливість грати на контратаках, що вони робили доволі добре. На жаль, мені здається, судді також допомогли: перший гол, на мій погляд, нам було забито з порушенням правил: був удар по воротах - і гравець «Сум», перебуваючи в положенні «поза грою», заважав нашому воротарю, закрив видимість, і Діма Фастов узагалі не зреагував на цей удар.

Варто сказати, що сьогодні в нас дебютував четвертий воротар, на жаль, перший гол вийшов для нього не дуже хорошим. Але це півбіди. На жаль, другий гол ми самі собі привезли: у штрафному майданчику наш футболіст почав грати у стінку, щось вигадувати - в підсумку ми отримуємо другий гол. Йдучи на перерву за рахунку 0:2, потрібно було щось робити – й ми зробили корективи.

Загалом, другим таймом я задоволений, хлопці показали прагнення перемогти й те, що їм не байдужий результат. Так, ми змушені були розкриватися, тому що відіграти два м'ячі – дуже складно, а у суперника, повторюся, дуже швидкі контратакуючі гравці, в них були шанси забити нам і більше, але, загалом, ми також могли відзначитися. Блискучий удар Ісраїлова був, забив красивий м'яч, але на більше нас не вистачило. Для того, щоб перемагати, нам необхідно позбавлятися низки індивідуальних помилок у нашому штрафному майданчику, яких наші гравці, на жаль, припускаються в останніх іграх.

- Сьогодні через дискваліфікацію не могли розраховувати на Івана Трубочкіна та Дієго Суареса, а наступну гру через перебір жовтих карток пропустить Антон Братков...

- Незважаючи на те, що в нас гравців, начебто, достатньо, «обстріляних» у Першій лізі футболістів не так багато. Сьогодні матч пропускали два найбільш досвідчених гравці, плюс, ще раз зазначу, що навіть третій воротар отримав травму... Перестановки були. Безумовно, нам їх не вистачало, особливо Трубочкіна та Суареса. Але це ні про що не свідчить. Інші хлопці, які виходять на поле, також мають отримувати ігрову практику та зростати. Як би там не було, не можна припускатися таких помилок, як Бадрі Акубардія у другому голі. Цю дитячість потрібно забувати. Всі мріють про оренду, хочуть кудись піти, але щоб грати у Прем'єр-лізі, таких помилок припускатися не можна.