Максим Шацьких: «Я навіть заплакав, коли не вдалося зіграти прощальний матч за «Динамо»

Динамо Київ 1 Листопада, 13:50 2339
Максим Шацьких: «Я навіть заплакав, коли не вдалося зіграти прощальний матч за «Динамо»
Кращий бомбардир в історії чемпіонату України в ефірі програми Алли Бублій «Моя гра» розповів про своє прощання з київським «Динамо», два роки без зарплати, скандал у «Говерлі», а також про те, чи доводилося йому стикатися з договірними матчами.

Про останній матч за «Динамо»

«Звичайно, прикро було, що не зіграв прощальний матч за «Динамо». Хотілося б по-іншому попрощатися з клубом. Я, правда, міг би ще й користь клубу принести.

Сам той матч не пам'ятаю, а ось трибуни... Ті плакати пам'ятаю. Плакати досі у себе вдома зберігаю. Мені складно зрозуміти, чому в не настільки принциповій грі мене Сьомін не випустив. Можна було мені дати хвилину на полі. Я не рік, не два віддав цьому клубу - 10 років! А Сьомін прийшов і пішов.

Було дуже неприємно, я навіть заплакав, окулярами довелося прикрити очі. Напевно, щось же я та й домігся, якщо цілий стадіон встав, аплодував і скандував моє ім'я».

Про обов'язки у «Русі»

«Я зараз б'ю по воротах менше, ніж коли грав за «Динамо». Так, у мене тепер трохи інші обов'язки, але все ж я атакуючий футболіст. Іноді сам розумію, що переграю, переборщую. Але зараз більше задоволення отримую від того, що видав гольовий пас, прийняв участь в красивій комбінації. Зараз переглядаю гол «Ньюкаслу», коли пробив в один дотик, то тепер я б так вже не вчинив, напевно, прийняв би, обробив і шукав би інше продовження».

Про плани на майбутнє

«Ще хотілося б пограти, порухатися, адже я можу ще це робити. Швидше за все, далі в майбутньому хотів би стати тренером. Адже віддав футболу все життя. В інших сферах спробував себе, наприклад, в тому ж бізнесі, але це не моє».

Про борги «Говерли»

«У загальній сумі вже майже два роки я без зарплати. Це ще пішло з «Арсеналу». «Говерла» вже пристойно мені заборгувала. Наші юристи ведуть переговори з клубними адвокатами. Подивимося, до чого це призведе. Я думаю, клуб розуміє, що може бути за несплату».

Про Олександра Шуфрича

«Мене особисто слова Шуфрича-молодшого не образили. Саша багато чого говорить. Моя думка, якщо ти вже говориш, то потрібно відповідати за свої слова, підтверджувати фактами. Повторюся, відкрито мене ніхто ні в чому не звинувачував. Хлопці, яких звинувачували, просили навести конкретні факти, він же відповідав, що у нього щось є або хтось подзвонив і сказав.

Конкретики не було... Там вже така маячня пішла, що не про футбол думали. Шуфрич не вибачався переді мною, я навіть не отримав відповідь, за що нас відсторонили, а потім повернули. Це для мене нонсенс, просто цирк! Грозний нічого не пояснив тоді, просто говорив, що це рішення віце-президента».

Про договірні матчі

«Хто розбирається у футболі, відразу побачить, договірний матч це чи ні. В Україні мені складно пригадати такі ігри, а ось в Росії з таким зіштовхуються часто. Старші хлопці розповідали і сам бачив підозріле. Особливо кінцівка чемпіонату у Першій лізі: там просто жах був, вирішувалися питання, кому виходити в Прем'єр-лігу, а кому ні. До мене з такими пропозиціями ніколи не підходили. Адже розуміли, що з такою людиною я більше ніколи не буду мати справу і не подам руки».