«Зоря» може потрапити під санкції КДК ФФУ

Футбол України 1 Листопада, 15:42 873
«Зоря» може потрапити під санкції КДК ФФУ
Якщо клуб не продовжить виконувати взяті на себе зобов'язання у справі Лозинського, на нього накладуть серйозні санкції.

Як повідомив Sport.ua футбольний юрист Ілля Скоропашкін, у четвер КДК ФФУ розглянув ситуацію з невиконанням «Зорею» мирової угоди з екс-гравцем луганського клубу Євгеном Лозинським.

Мирова угода між клубом і футболістом була підписана минулого літа, внаслідок чого «Зорі» повернули зняті з неї раніше очки за невиконання контактних зобов'язань перед гравцем. Але умови угоди луганським клубом виконувалися не в повному обсязі та не в установлені терміни, а у вересні луганський клуб зовсім перестав платити, внаслідок чого Євген звернувся до КДК.

На минулому засіданні «Зорі» дали 14 днів, щоб виправити ситуацію, інакше на порядку денному знову постане питання про зняття очок спочатку в минулому сезоні, а потім, ймовірно, і в поточному. Також до луганському клубу можуть застосувати інші санкції, такі як заборона на реєстрацію нових гравців.

За деякими даними, взимку 2014 року Лозинський відсудив у «Зорі» $200 тисяч, але через важку фінансову ситуацію клуб досі не може розрахуватися зі своїм колишнім гравцем.