Джон Обі Мікел: «Лише Моурінью може щось змінити в поточному положенні справ»

Динамо Київ 2 Листопада, 14:32 868
Джон Обі Мікел: «Лише Моурінью може щось змінити в поточному положенні справ»
Нігерійський півзахисник «Челсі» запевняє, що гравці команди повністю підтримують свого тренера, над яким нависла загроза відставки через незадовільні результати лондонців.

«Всі бачать, як багато ми працюємо, як вкладаємося в гру, як поліпшили свій футбол, але результати, як і раніше, для нас недосяжні».

«Здається, кожен удар - гол, кожен рикошет - гол. Нам катастрофічно бракує трохи удачі, чого в дану хвилину немає. Але будь-хто може бачити, що команда віддає все! Ми працюємо дійсно дуже напружено».

«У грі з «Вест Хемом» ми навіть удесятьох були кращі. У матчі зі «Стоком» домінували, відмінно виступали, зрівняли рахунок, довели все до пенальті. І в першому таймі з «Ліверпулем» ми повинні були вести в два-три м'ячі».

«Голи і перемоги не приходять. Але всі бачать, як ми стараємося для тренера, як горою стоїмо за нього. Тут не може бути ніяких сумнівів. Якщо хтось і може щось змінити в поточному положенні справ, то тільки він».

«Минулого року ми стали чемпіонами і завоювали два трофеї. Жозе знає цю команду краще за будь-якого іншого тренера. І в історії «Челсі» він найуспішніший тренер. Ми повністю його підтримуємо», - цитує Мікела офіційний сайт «Челсі».