Фатій: "Трохи прикро, що "Шахтар" пропустив чотири гола від "Динамо"

Динамо Київ 30 Жовтня, 21:25 654
Фатій: Трохи прикро, що Шахтар пропустив чотири гола від Динамо | 19-27
Опорний півзахисник свердловського "Шахтаря" Роман Фатій дав оцінку кубковій зустрічі з "Динамо"

Опорний півзахисник свердловського "Шахтаря" Роман Фатій дав оцінку кубковій зустрічі з київським "Динамо", яка завершилася розгромною перемогою столичних гостей з рахунком 0:4. Усі чотири голи, нагадуємо, були пропущені "Шахтарем" у другій половині зустрічі.

"Вважаємо, що свято футболу вдалося та глядачі залишилися задоволеними від побаченого. Все-таки не кожен день у шахтарський Свердловськ приїзжають команди такого рівня. До перерви, поки були сили, трималися. Нам, навіть, вдавалися контратаки. У другому таймі все стало на свої місця. З виходом на поле Гусєва та Ідейє динамівці прискорили темп і ми підсіли - як результат, один гол, потім другий...

Трохи прикро, що під кінець матчу пропустили ще два голи та рахунок став розгромним" - передає слова Фатія кореспондент "Чемпионат.соm"