​Артем Франков: «Настрій у «Динамо» перед матчем на «Стамфорд Брідж» повинен бути величезним»

Динамо Київ 2 Листопада, 20:16 1407
​Артем Франков: «Настрій у «Динамо» перед матчем на «Стамфорд Брідж» повинен бути величезним»
Головний редактор журналу «Футбол» і ведучий конференції на MatchDay поділився очікуваннями від поєдинків «Шахтаря» і «Динамо» в четвертому турі Ліги чемпіонів.
«Шахтар» нині перебуває у своєрідній «мальмезоні» (не плутати з палацом Мальмезон, що належав французькій імператриці Жозефіні, нині є музеєм; до речі, його назва перекладається як «поганий дім» — кажуть, у свій час туди стягували здобутки вікінги, котрі «шерстили» Париж та його околиці) — від «Мальме» до «Мальме». Погодьтеся, турнірна ситуація — копія дебютного для «Шахтаря» групового турніру ЛЧ, коли грали з «Лаціо», «Арсеналом» і «Спартою»: винесли перші дві команди за дужки і боролися з чехами за третє місце, прагнучи перевершити їх насамперед за особистими зустрічами... Відверто кажучи, така ностальгія не радує. І якщо «Шахтар» після того, що він творить у чемпіонаті України, не причеше шведів як слід, то це стане особливо сумно з приводу рівня наших рідних змагань», - цитує Франкова matchday.ua.

А що тут ще скажеш... Матч «Челсі» — „Динамо“ при всіх проблемах англійського поки ще чемпіона (як каже Моуріньо, є математичні шанси, значить, ми так і залишаємося чемпіонами!) до подібних висновків навряд чи підштовхне. Взагалі, я б не дуже розслаблявся після того убожества, що «Челсі» в черговий раз показав у матчі рідного чемпіонату. Так, команда влучила по воротах суперника лише пару разів: гол та коли Оскар з центру поля стрільнув, от тільки... Та ви самі все розумієте. Настрій у наших, перед матчем на «Стамфорд Брідж», повинен бути величезним, і ніяка підленька думка щодо «ну, повинні ж вони десь ляпнути» навіть у зародку не вправі виникнути.

Що «Мальме“, що «Челсі» зовсім немає чого втрачати в Лізі чемпіонів. Так і «Сент-Етьєну» в Лізі Європи — аналогічно, тим більше, «Дніпро» стільки питань підвісив своєю нічиєю з «Олімпіком»!», — пише Артем Франков у журналі «Футбол».