ФК "Волинь" також може знятись з чемпіонату?

Динамо Київ 30 Жовтня, 21:45 2681
ФК Волинь також може знятись з чемпіонату?
Футбольний клуб «Волинь» сьогодні повторно звернувся до президента ФФУ Анатолія Конькова

із проханням особисто втрутитися у ситуацію, яка склалася навколо питання щодо колективного членства ФК «Волинь» у Федерації футболу Волині.

«Волинь» повторно інформувала Анатолія Конькова про те, що у разі продовження протиправного тиску з боку нинішнього керівництва ФФВ клуб може припинити своє існування, оскільки буде позбавлений можливості виступати у змаганнях серед клубів Прем'єр-ліги.

«Уже найближчим часом усі футбольні функціонери, зможуть побачити повтор ситуації з нещодавнім зникненням з футбольної мапи України таких самобутніх і сильних клубів як «Кривбас» та «Арсенал». Жоден із інвесторів не візьметься фінансувати клуб, який усілякими неправовими методами не допускають до змагань», - йдеться у новому зверненні «Волині» до президента ФФУ. – «Нині регіональні футбольні керівники змушують клуб акцентувати свою роботу не на спортивній складовій, а займатися лише юридичним захистом, своїх правових позицій».

Тому ФК «Волинь» просить А.Д.Конькова терміново втрутитися у ситуацію, яка виникла навколо питання членства у регіональній федерації футболу, а це своєю чергою тісно зв’язано із проведенням звітно-виборної конференції ФФВ, яка запланована на 14 листопада.