Колліна зустрівся з арбітрами Прем’єр-ліги у Будинку футболу

Футбол України 3 Листопада, 16:46 518
Колліна зустрівся з арбітрами Прем’єр-ліги у Будинку футболу
​У понеділок, 2 листопада, у Будинку футболу відбувся семінар за участі арбітрів Прем’єр-ліги.

Йдеться про регулярну робочу зустріч, яка є частиною підготовки до майбутніх матчів чемпіонату Прем'єр-ліги сезону 2015/2016 років.

Зустріч, спікером якої традиційно виступив куратор системи арбітражу в професіональному футболі України П’єрлуїджі Колліна, розпочалася з приємної миттєвості. За словами італійського спеціаліста, загальний рівень арбітражу, за підсумками проведених матчів протягом місяця, є хорошим: «Вважаю, що буде справедливим визнати ваші заслуги щодо роботи, яку ви виконали впродовж останніх тижнів. Проте, зараз ви повинні забути про те, що зробили, і думати про майбутнє. Оскільки лише це насправді має значення. Ви повинні продовжувати добре готуватися, бути сконцентрованими та рішучими під час матчів. Лише так вам вдасться досягати добрих показників роботи».

Протягом семінару П’єрлуїджі Колліна разом із головою Комітету Арбітрів ФФУ Лучано Лучі та іншими членами Комітету запропонували офіційним особам матчу до перегляду відеоматеріали останніх поєдинків чемпіонату України поточного сезону з подальшою дискусією щодо цікавих для арбітражу епізодів. «Навіть якщо все пройшло добре, завжди є можливість зробити щось краще, а саме це і є метою цього семінару – слід аналізувати найважливіші ситуації задля того, щоб покращити свій рівень арбітражу».

Особливу увагу було приділено неспортивній поведінці гравців у різноманітних ігрових ситуаціях. Спікер семінару пояснив арбітрам, як потрібно реагувати на подібні дії з боку учасників матчу, але, перш за все, як зробити так, щоб вони були готові до них: «Якщо порівнювати цей сезон із попереднім, слід вказати на збільшення кількості «ризикованих» прийомів, які, зокрема, здійснюють молоді та недосвідчені гравці. Ви повинні знати про це і заздалегідь бути готовими приймати правильні рішення».

Під час семінару обговорювалися й інші теми, серед яких - гра рукою, принцип переваги та вибір позиції при виконанні штрафних та кутових ударів.