«Челсі» - «Динамо» 2:1. Коли відверто не щастить

Динамо Київ 4 Листопада, 23:37 1870
«Челсі» - «Динамо» 2:1. Коли відверто не щастить  | 19-27
Київське «Динамо» втрачає очки на «Стемфорд Брідж».

«Челсі» з перших хвилин господарювало на своєму полі. Динамівці досить щільно оборонялися, майже не створюючи моментів біля воріт суперника. Трохи відтиснути гру від своїх воріт вдалося лише у середині першої частини.

Моментів у «Челсі» було чимало, але забити не вдавалось, допоміг їм Александар Драгович. Вілліан прострілив з правого флангу до штрафного майданчика, а там Драгович білявою головою відправив м’яч прямісінько у свої ворота - 1:0.

У першому таймі «Челсі» повністю переграло «Динамо». На перерву кияни пішли, мінімально поступаючись господарям поля та навіть не завдавши жодного удару по воротах.

На другий тайм у складі «Динамо» вийшов Денис Гармаш замість Сергія Сидорчука. Дещо краще виглядала гра киян на початку другої частини матчу. Зокрема, дуже хороший шанс зрівняти рахунок мав Артем Кравець, який вийшов один на один з Беговічем, але був збитий у штрафному майданчику захисниками «Челсі». Суддя вирішив, що пенальті там не було. На 56-ій хвилині Жуніор Мораєс замінив Артема Кравця і одразу спробував свою вдачу, завдавши удару по воротах, але Беговіч був на місці.

«Динамо» намагалося змінити рахунок, створювало моменти і, нарешті, на 78-ій хвилині Александар Драгович «повернув борг» та забив м’яч у ворота «Челсі» - 1:1.

Не довго довелося радіти, на 83-ій хвилині Вілліан зі стандарту подвоює перевагу «Челсі» - 2:1.

На жаль, змінити рахунок динамівцям не вдалося. Очки втрачено, «Челсі» відправляє «Динамо» на третє місце в групі.

Ліга чемпіонів. 4 тур. «Челсі» - «Динамо». 2:1

Голи: Драгович, 34 (автогол); Вілліан, 83 – Драгович, 78

Попередження: - Гонсалес, 26; Антунеш, 59; Буяльський, 72

Склади команд

Челсі: Беговіч, Зума, Баба, Террі, Аспілікуета, Фабрегас, Рамірес, Оскар, Матіч, Вілліан (Кехілл, 90+1), Дієго Коста.

Запас: Блекмен, Кехілл, Азар, Лофтус-Чік, Кенеді, Родрігес, Ремі

Динамо: Шовковський, Антунеш, Драгович, Віда, Хачеріді, Сидорчук (Гармаш, 46), Рибалка, Гонсалес, Буяльський, Ярмоленко, Кравець (Мораєс, 56).

Запас: Рибка, Гусєв, Петрович, Морозюк, Гармаш, Велозу, Мораєс