Тім Вайт: «Гусєв, навіть у віці Шовковського, міг би допомогти «Динамо» більше, ніж Гонсалес»

Динамо Київ 5 Листопада, 10:58 2122
Тім Вайт: «Гусєв, навіть у віці Шовковського, міг би допомогти «Динамо» більше, ніж Гонсалес»
Англійський журналіст, який працював на матчі «Челсі» - «Динамо», у коментарі 1927.kiev.ua поділився своїми враженнями від гри та назвав помилки Сергія Реброва у виборі складу.

- Ще одна втрачена можливість. У грі «Динамо» з «Челсі» можна відзначити багато позитивних моментів, але кияни не були достатньо сильними психологічно, щоб здобути потрібний результат. Адже не буде більш підходящого часу, щоб зустрітися з пораненими лондонцями...

Як я й передбачав, «Динамо» не дуже впевнено розпочало матч та дозволило «Челсі» диктувати свою гру. Чемпіони Англії створили зовсім небагато моментів, але, на жаль, їм допоміг автогол Драговича. Принаймні, пропущений м'яч змусив команду Реброва виходити в атаку.

У другій половині зустрічі «Челсі» стало боязкою командою, вразливі сторони якої в останні два місяці бачила вся Англія. Було відчуття, що «Динамо» зрівняє рахунок. Але забивши гол, кияни втратили холоднокровність.

За це, забивши з непотрібного штрафного, «Динамо» покарав Вілліан, так само, як він це робив у складі «Шахтаря» кілька років тому.

Найбільшою загадкою для мене є те, чому Ребров залишив у складі двох або трьох гравців, які виглядали неоптимально. Особливо це стосується Гонсалеса. Звичайно, Гусєв, навіть якби він був у віці Шовковського, міг би допомогти команді більше, ніж Гонсалес. Але найдосвідченіший польовий гравець «Динамо», який вже показував свою якість на міжнародному рівні, залишився на лавці запасних. Тоді як Ярмоленко знову провалив гру на високому рівні, - розповів Тім Вайт кореспонденту нашого сайту Олександру Ушакову.