Олег Федорчук: «Мабуть, Ярмоленко порівнює себе із прогресом Коноплянки»

Динамо Київ 5 Листопада, 15:08 733
Олег Федорчук: «Мабуть, Ярмоленко порівнює себе із прогресом Коноплянки»
Футбольний експерт прокоментував учорашню поразку київського «Динамо» в матчі із лондонським «Челсі» (2:1).
«Я далекий від того, аби співати дифірамби киянам. Якщо абстрагуватися від імені суперника й прізвища його тренера, то слід визнати, що динамівці поступилися аутсайдеру чемпіонату Англії. Зараз на батьківщині «Челсі» обігрують усі, кому не лінь. Команда має відчутні функціональні проблеми, наявні огріхи в структурі гри. Лондонці нагадують дорогу валізу без ручки, яку нести важко і кинути шкода. Террі зараз грає так, як грав Касільяс в останні роки свого перебування в «Реалі». Саме Террі загубив свого гравця, коли «Динамо» забивало гол».

Федорчук вважає, що кияни злякалися суперника.

«Про перший тайм взагалі нічого сказати. Ніби не приїхали грати у футбол, а покарання відбували. В «Динамо» є кілька гравців з дуже переляканими очима. Скажімо, в нас звикли переоцінювати Рибалку, забуваючи, що основна функція опорного захисника – відбирати м'яч. Тобто це, фактично, третій центральний захисник. Насправді роль Рибалки у команді дуже скромна. Він кращий за Вукоєвича в його останні сезони, але поступається Степаненкові. Його козир – віддати перший пас. Перший, а не завершальний. Під тиском суперника Рибалка випадає з гри моментально. Вчора, втомившись, перестав закривати зони, не відкривався, втрачав м'яч».

Олег Вікторович каже, що гравці «Динамо» не здатні керувати грою.

«Зазвичай на полі керують грою кілька стрижневих гравців. У «Динамо» таких немає. Писали, що Гармаш незамінний, згодом Ярмоленко чи Рибалка. Але команда змінила свою гру лише після перерви, отримавши вказівки від тренерів. А по ходу гри кияни не здатні змінюватися і впливати на перебіг матчу. Ярмоленко взагалі втрапив у психологічну яму. Мабуть, порівнює себе із прогресом Коноплянки. Перші матчі в Лізі чемпіонів ще грав на емоціях, а потім здав. Звісно, «Динамо» під керівництвом нинішнього тренерського колективу набагато краще за команду-катастрофу Олега Блохіна, але їй дуже далеко до кращих зразків 80-90-х років, – каже фахівець.

Федорчук не вірить у перспективи киян у групі.

«Наступний суперник - «Порту» - зараз набагато кращий за «Челсі». У них є командна швидкість, швидкі фланги й психологічна рівновага, чого нема в англійців. Навряд чи кияни здатні перемогти на виїзді».