​Мирон Маркевич: «Треба поміняти ставлення до команди»

Футбол України 6 Листопада, 01:06 1811
​Мирон Маркевич: «Треба поміняти ставлення до команди»
Наставник «Дніпра» прокоментував поразку із «Сент-Етьєном», розповів про стан Селезньова та зізнався, що в команди великі проблеми.
«Ніякого шоку немає. На сьогоднішній день «Сент-Етьєн» сильніший від нас. Нічого тут соромитися, треба правду говорити. Сьогодні у нас вийшло 8 осіб, старших за 30 років. Вони скільки змогли, стільки зіграли. Нічого дивного немає. Якщо порівняти наш склад торік і нинішній - це дві великі різниці», - наводить слова Маркевича «football.ua».
«Розклеїлися після голу, потім другий собі привезли. Ті люди, яких ми взяли - вони не можуть замінити тих, хто пішов, це вже видно. Так що ситуація зараз така. Треба тверезо дивитися на речі. Моральний клімат далеко не кращий в команді, так що тут всі фактори наклалися».
«Не можу сказати, що Чеберячко погано грав. Просто після пропущеного голу випустили Безуса... а далі ви бачили все самі. За суперником просто вже не встигали, не дарма ж я сказав, що у нас немолода команда. Коли багато вікових гравців, починаються проблеми».
«Було видно, що шансів дуже мало, тим більше, ще Селезньов зійшов з поля. Його повезли в лікарню, бо удар був в голову. Дай Бог, щоб все було нормально. Він сьогодні добре зіграв, старався. Був одним зі світлих плям гри.
Щоб грати далі серйозно в Європі, можливо, наступного року, потрібно просто серйозно займатися командою. Є ще дві гри, треба брати максимум очок, можливо, ще можна пройти в плей-офф. Але з таким ставленням... Треба його поміняти, у тому числі ставлення до команди... все потрібно міняти. Претензії до керівництва? Розповідати про це немає ніякого резону.