Александар Драгович вписав своє ім'я в єврокубкову історію київського «Динамо»

Динамо Київ 6 Листопада, 10:15 2865
Александар Драгович вписав своє ім'я в єврокубкову історію київського «Динамо» | 19-27
Захисник київського «Динамо» встановив унікальний рекорд «Динамо» в єврокубках.

Було чому вболівальникам «Динамо» взятися за голову на 34-й хвилині матчу з «Челсі», коли захисник Александар Драгович, намагаючись перервати простріл, зрізав м'яч у власні ворота.

Александар, і сам переживаючи за безглузду помилку, будучи одним із найкращих на полі, швидко впорався з емоціями і у другому таймі зустрічі, підключившись до атаки, зумів зрівняти рахунок!

У той момент, перебуваючи в нестримній ейфорії, Драгович навіть не підозрював, що встановив своєрідне досягнення.

Він став першим динамівцем, який зумів в рамках єврокубкових турнірів забити в одному матчі м'яч як у власні, так і в чужі ворота.

Всього ж за 50-річну історію виступів «Динамо» в єврокубках восьмеро футболістів відзначалися автоголами. Цікаво, що шість із них були забиті в першому таймі.