Михайло Фоменко: «Девіч? Без коментарів. А про заміну Селезньова говорити рано»

Збірна України 6 Листопада, 16:32 2319
Михайло Фоменко: «Девіч? Без коментарів. А про заміну Селезньова говорити рано»
Головний тренер збірної України напередодні стикових матчів плей-офф Євро-2016 прокоментував невиклик до національної команди Марко Девіча, Олександра Зінченка та Віктора Коваленка, а також травму Євгена Селезньова.
«Запросили всіх, на кого розраховуємо. Що стосується травми Селезньова і його можливої заміни, то поки про це говорити рано. «Дніпро» ще тільки повертається в Україну з Франції. Після того як отримаємо від клубних лікарів інформацію про його стан, будемо приймати рішення. На даний момент він в обоймі і ми на нього розраховуємо», - цитує Фоменка MatchDay.

«Також у списку є Іван Петряк. Він давно в обоймі збірної. І своєю грою та стабільними виступами заслужив запрошення в національну команду. Що стосується Зінченка та Коваленка, то молодіжну збірну теж чекає важливий матч, тому на прохання Сергія Ковальця вони будуть задіяні в «молодіжці». Ще після матчу з Іспанією я на прес-конференції говорив, що Зінченко був викликаний в національну команду, щоб бути заграним за нашу збірну. Він тепер повноправний гравець збірної, і запрошений в молодіжку».

«Чи не думав запросити до збірної Девіча після його вдалої гри в останніх матчах «Рубіна»? Це питання буде без коментарів», - резюмував наставник збірної України.

Додамо, що в повному складі синьо-жовті зберуться в Козині 9 листопада, після туру в національних чемпіонатах. За словами Фоменка, відразу після матчу зі Словенією у Львові команда вилетить до Словенії, де на місці буде готуватися до другого матчу плей-офф.