​Артем Франков: «Ребров дуже добре ставиться до Тео»

Динамо Київ 6 Листопада, 23:09 1318
​Артем Франков: «Ребров дуже добре ставиться до Тео»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про футболістів київського «Динамо» та про психологію гравців.

- Думаю, з Кравцем не вгадали, нехай навіть і не «відгадки» це, а розрахунок... Я не впевнений у формі Кранчара - все, що можу сказати. Аналогічно по Теодорчику. Чому їх було не взяти... Ось тут не знаю. Дивно, Ребров дуже добре ставиться до Тео.

Що стосується психології переможців, то вмуровувати її можна, тільки по-справжньому перейнявшись нею. Більше того, не вбивати, а акуратно впроваджувати в голови - щоб не вийшло, як з «Шахтарем», де цієї психології, як мені здається, було надто багато. Як знайти оптимум? Напевно, в цьому і полягає тренерське мистецтво. І багато-багато шишок набивається, поки це мистецтво не прищеплюється...
Найняти спортивного психолога? Лобановський був категорично проти. Вважав, що тренера достатньо. Він і повинен бути психологом. Проблема в тому, що футболісти вкрай поблажливо ставляться до тих, хто досконально не знає їхню професію, а знайти психолога такого, щоб знав... Складне у мене ставлення - хоча рішення начебто очевидне, - написав Франков у своїй конференції на «MatchDay».